Güldür Güldür Show’u hedef gösteren Aktrollere Ali Sunal’dan cevap

Aktroller, polisin attığı gaz kapsülü ile hayatını kaybeden Berkin Elvan’ı 5 yıl önce andıkları için Güldür Güldür Show’a ve oyuncularına karşı kampanya başlattı. Ali Sunal, Güldür Güldür’ü ve kendisini eleştirenlere ise sosyal medya hesabından geçmişteki “Eren Bülbül” paylaşımı ile cevap verdi.

‘Berkin Elvan Ölümsüzdür’ yazılı dövizler önünde 5 yıl önce poz veren Güldür Güldür Show oyuncuları Aktrollerin hedefi oldu. Tiyatrocu Ali Sunal’ı da hedef alan troller “teröristlere sahip çıkıldığını” 3 yıl önce terör örgütü PKK tarafından öldürülen 16 yaşındaki Eren Bülbül’ü neden anmadığına dair paylaşımlarda bulundu. Troller #güldürgüldürizlemiyoruz kampanyası başlatırken kampanya, Twitter gündeminde birinci sıraya yerleşti.

Twitter hesabından kendisini ve ekibini hedef alan trollere cevap veren Ali Sunal, Eren Bülbül’ün öldürülmesinin ardından fotoğrafına yer verdiği ve “Eren iyi ki varsın… ve hep var olacaksın güzel kardeşim #iyikivarsıneren” dediği paylaşımını alıntıladı.

Ali Sunal, “Görmek isteyene! Kavgalar olmasın hiçbir gencimizin burnu bile kanamasın dileğim budur.” paylaşımında bulundu.

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin