Güçleri garibana yetiyor, bir tane PKK’lı getirdiklerini duydunuz mu? [Korsikalı Hıdır ile Sesli Gazete]

Bir saat olmadan eskiyen gündemi takip mi edemiyorsunuz?
Neyi okusam neyi izlesem diye karar mı veremiyorsunuz?

O zaman siz Korsikalı Hıdır ile Sesli Gazete’yi takip edin…

 

Güçleri garibana yetiyor, bir tane PKK’lı getirdiklerini duydunuz mu?

1 YORUM

 1. Türkiyede kürtlere on yıllardır yapılan zülümleri dünyanın değişik ülkelerinde anlatan kürtlere zaten peşinen PKK lı deniyor.
  Nasıl ki her hizmet gönüllüsüne sanki 15 temmuzun sorumlusuymuş gibi muamele yapılıyor, aynen öylede her kürde yıllardır pkk lı müamelesi yapılıyor.
  Şu an hizmet gönüllüleri ile kürtler aynı haksız müameleye tabidirler. Böyle bir durumda kosovadaki öğretmenlerin maruz kaldığı haydutluğa, niçin pkk lıları (aslında kürtler demek oluyor) da dahil etmiyorsunuz gibi örnek göstermenizi lütfen bırakın artık. Afrinde öldürülen 3821 kişiyi türkiyeye getirmediler ki, hepsini ve dahasını öldürdüler…
  Fransa da mit tarafında kaç tanesi gene öldürüldü?
  Hizmet gönüllüleri cezaevine konulup malları gasbediliyorsada, kürtlerin evleri malları (Nusaybin`de, Şırnak`da, Sur`da, Cizre`de) yerle bir ediliyor….
  Lütfen maruz kalınan zülümlere tepki gösterirken, halada niçin Kürtlerede bu zülümleri dahada yapmıyorsunuz???? yaklaşımını bırakın.
  Kürtlerin maruz kaldığı zülümleri o kadar görmezden geliyordunuz ki, içimizden çoğu kürt hizmet hareketini Türkçü bir hareket olarak görüyordu. Bunun böyle olmadığını eskiden kürtlere anlatabilmiyorduk. Fakat bugün MHP. YENİ parti dahil tüm türkçüler hizmet hareketine yapılan zülme destek ve ortak oluyorlar…
  Siz zanediyormusunuz ki kürtlerin haklarını islami bir kürt hareketi savunsa genede pkk ile eşdeğer görülmeyecek???
  Devletin kürtlere karşı tüm imha planlarını savunan kürt İYİ KÜRT dur. diğerlerinin tümü haindir. Biz kürtler bu karanlık dönemde MÜNAFIK PSİKOPATLAR görme fırsatını bulduk. Her müslümanı kendimiz gibi zanetmekten kurtulduk. Beraber aynı safta namaza durduğumuzun münafık psikopat olabileceğini şehirlerimizin yerle bir olması ile tanıdık. Allah sonumuzu hayır etsin.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin