Geceliği 100 bin lira olan otelde kalan Cem Küçük: ‘Türkiye’de açlık yok’

Geceliği 100 bin lira olan Paramount Otel’de beleş tatil yaptığı ifşa olan yandaş Cem Küçük, katıldığı bir televizyon programında ‘Türkiye’de açlık ve yokluk yok’ sözlerine sosyal medyada tepki yağdı.

AKP iktidarına yakınlığıyla bilinen Cem Küçük, katıldığı bir canlı yayında Habertürk yazarı Sevilay Yılman’ın sözlerine cevaben “Anadolu’da sıkıntı olduğunu kabul etmekle beraber, açlık yok, yokluk yok” ifadelerini kullandı.

Cem Küçük’ün Türkiye’de açlık olmadığı yönündeki sözlerine sosyal medyadan gelen tepkiler çığ gibi büyüdü. Sedat Peker’in ifşaatlarıyla geceliği 100 bin lira olan Paramount Otel’de beleş tatil yaparken çektirdiği fotoğrafları tekrar gündeme geldi.

METİNER: EKONOMİK BAŞARISIZLIĞIN SORUMLUSU İKTİDARDIR

Cem Küçük ile birlikte Habertürk televizyonu canlı yayını katılan Mehmet Metiner ise, “ekonomik başarısızlığın iktidara ait olduğunu” ifade etti.

Metiner şöyle dedi: “Bu ülkedeki ekonomik sıkıntıların, eğer varsa siyasal sıkıntıların müsebbibi muhalefet değildir, olamaz. Ülkeyi hangi parti yönetiyorsa başarı da onundur başarısızlık da onundur. Başarıyı takdir etmek herkesin, hepimizin görevidir. Varsa başarısızlığı da eleştirmek hepimizin görevi olmalıdır. Sadece muhalefetin değil.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin