“Filmleri ülkeye büyük kötülük’ diyen yandaşa Kemal Sunal’ın oğlundan cevap: “Ünlü olmak için bu melek insana dil uzatmayın, ayıptır”

Kemal Sunal’ın oğlu Ali Sunal, babasının filmleri için “Bu ülkeye yapılmış büyük kötülük” diyen eski Yeni Şafak yazarı Cemile Bayraktar’a tepki gösterdi. Konuya ilişkin kişisel Twitter hesabında açıklamalarda bulunan Ali Sunal, Bayraktar’ın babasının filmlerinin beğenmemesinin çok önemli olmadığını söyledi.

“Ama bu filmlerin kötü olduğunu, halka hakaret olduğunu belirtecek bilgisi nereden acaba? Neyse ya, o da hiç önemli değil” diyen Sunal, sözlerine şöyle devam etti:

“Kemal Sunal sırtını halka dayamış harika bir insandır. Tek gerçek bu. Prim yapmak, ünlü olmak için artık bari bu melek insana dil uzatmayın, ayıptır. Bu halk Kemal Sunal’ına laf ettirmez. Bakın, bu güzel isim altında ezilirsiniz! Ayrıca ‘AK Partili’ diye genellemeyelim, Kemal Sunal’ı seven, milyonlarca AK Parti’ye oy veren, sempati duyan insan var. Kemal Sunal halktır, hepimizindir.”

Cemile Bayraktar-Ali Sunal

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

  1. Azerbaycan’da, Türkiye Türkçesinin tanınıp sevilmesinde en büyük rolü oynayan insanlardan biri Kemal Sunal’dır. 10 milyonluk Azerbaycan’ın yarısından çoğu onu tanır, sever, beğenir, takdir eder. Filimlerini onlarca defa seyreden insanlara rastladım. Cemile hanımı tanıyan 100 kışi, makalesini okuyan 10 kişi zor bulursunuz. Türkiye’deki oranlamanın da Cemile hanım açısından daha iyi olduğunu sanmam.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin