Fenerbahçe’nin avukatından mahkemeye skandal dilekçe!

2011 yılında gerçekleştirilen Şike Operasyonu’ndan görevli olan Başkomiser Soner Koç, Fenerbahçe Spor Kulübü’nün avukatlarından Naim Karakaya’nın gazeteci Adem Yavuz Arslan ve eski futbolcu Hakan Şükür’le Youtube yayınlarını gerekçe göstererek kendisi hakkında suç duyurusunda bulunduğunu belirtti.

Kamuoyunda ‘Şike Operasyonu’ olarak bilinen dosyanın soruşturma amiri KHK’lı Başkomiser Soner Koç, avukat Naim Karakaya’nın kendisi hakkında mahkemeye yazdığı skandal dilekçeyi sosyal medyadan paylaştı.

Soner Koç’un gazeteci Adem Yavuz Arslan ve eski futbolcu Hakan Şükür’le yaptığı Youtube yayınlarını gerekçe gösteren avukat Naim Karakaya, Koç’un örgüt propagandası yapmaya devam ettiğini ileri sürdü.

Soner Koç’a kimsenin ulaşamamasına rağmen Arslan ve Şükür’ün kolayca iletişime geçip Youtube yayınları yapmasını örgüt suçlaması için yeterli gören avukat Naim Karakaya, mahkemeye sunduğu skandal dilekçede şu ifadeleri kullandı:

Soner Koç Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarda, ”Fenerbahçe avukatları benim için mahkemeye başvurmuş. Dilekçeye yazdıklarına bakarmısınız. Adem Yavuz Aslan ve Hakan Şükür ile YouTube yayını yaptığım için biz bir örgüt oluyormuşuz. E cesaretiniz varsa sizle de yapalım?” ifadelerini kullandı.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin