Fatih Tezcan kapak fotoğrafını ‘enayi’ olarak değiştirip ortadan kayboldu!

Twitter kapak fotoğrafını “enayi” olarak değiştiren AKP iktidarına yakın Fatih Tezcan, devletin içinde birilerinin kendisini ortadan kaldırmak için karar aldığını iddia ederek bir süre ortada olmayacağını söyledi.

Youtube kanalında yaptığı yayında Sedat Peker’le ilgili olarak ‘‘Sedat Peker daha hiçbir şey konuşmadı” diyen Tezcan kapak fotoğrafını “enayi” olarak değiştirirken profil fotoğrafına da “kurt kışı geçirir ama yediği ayazı unutmaz” yazılı bir görsel yerleştirdi.

Sedat Peker ve Pelikancıların arasında arabuluculuk yaptığı ortaya çıkan ve Sedat Peker ifşa etmeden ön almak için sosyal medyada itiraf eden yandaş gazeteci Tezcan yayında “Devletin içerisinde birileri Fatih Tezcan’ı ortadan kaldıracağız diye karar almışlar” diyerek bir süre olmayacağını söyledi.

Tezcan şunları söyledi:

“Veyis Ateş, SBK ile görüşmüş de para istemiş. Ya siz deli misiniz? Buzdağının görünen kısmı konuşuluyor. Bildiğim bir şey var rakamlar çok komik. 10 milyon falan ben niye kaçtım sanıyorsunuz?

Yukarıda boran koptuğunu gördüm, dedim ki tam siper yat. Çünkü bu kadar lağım bir gün patlarsa… Siz daha hiçbir şey bilmiyorsunuz. Sedat Peker konuşuyor ya hiçbir şey konuşmadı. Bugün ayın 22’si bunu tutun. Fatih Tezcan demişti diyeceksiniz. Ben hiçbir şey patlatmam.”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin