Fatih Portakal’dan Erdoğan’a cevap: Bizi mahkemeye verin

Bugün, “Fox önce gazete olsun, yalan haber üretmeyi bıraksın” diyen AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Fox Tv Ana Haber sunucusu gazeteci Fatih Portakal cevap verdi.

Portakal, ”Cumhurbaşkanı Erdoğan, yalan haber ürettiğimizi söylüyor. Yalan haber yapmıyoruz. Kendi sözü ortada, biz doğru haber yapıyoruz. Her birinin arkasındayız. Yalan diyorsanız bizi mahkemeye verin, vermiyorsunuz da. ” dedi.

Haber bülteninde Erdoğan’ın sözlerini hatırlatan ve Erdoğan’ın 11 saniye muhabire yanıt vermediğinin altını çizen Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan, yalan haber ürettiğimizi söylüyor. Yalan haber yapmıyoruz. Kendi sözü ortada, biz doğru haber yapıyoruz. Mersin’de de Elazığ’da da SGK’da da doğru haber yaptık. Her birinin arkasındayız. Yalan diyorsanız bizi mahkemeye verin, vermiyorsunuz da. Alın işte buradaki haberde Cumhurbaşkanı kendi sözünü söyledi. Biz doğru haber yapmaya devam edeceğiz. Bir gazetemiz yok ama haber kanalı da etkili. Genel Müdürümüze söyleriz, gazete de etkili olabilir bence” şeklinde konuştu.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin