Esra Terzioğlu eşi için yetkililere seslendi: Eşimin durumu çok ağır, lütfen tahliye edin!

Silivri Cezaevi’nde 21 aydır tutuklu bulunan 2 çocuk babası yönetmen Fatih Terzioğlu’nun durumu ağırlaşıyor ve her geçen gün hayati tehlikesi artıyor.

Fatih Terzioğlu’nun eşi Esra Terzioğlu sosyal medya hesabından yetkililere seslendi.

Terzioğlu Twitter’dan, “Eşim canı ile pençeleşirken uğraştığım prosedürleri anlatıyorum. Lütfen sesimi duyurmama yardımcı olun! Yetkililere sesleniyorum!LÜTFEN EŞİMİ BANA VERİN ,TEDAVİSİNİ YAPTİRABİLEYİM , ÇOCUKLARININ YANINDA MORALİ YÜKSEK BİR ŞEKİLDE GEÇİRSİN BU ZOR SÜRECİ.” paylaşımında bulundu.

Esra Terzioğlu, birkaç gün önce yaptığı paylaşımda, “Kıymetli arkadaşlar, bugün eşimin kesin teşhisi ve tedavi yöntemi için doktorlardan oluşan bir kurul toplanacak inşallah. O kuruldan eşimin cezaevinde kalamayacağına dair bir rapor çıkması çok önemli. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin.” ifadelerini kullanmıştı.

Söz konusu paylaşımdan saatler sonra ise kötü haberi yine sosyal medya hesabından vermişti: “Doktor yüzüme karşı bu adamın bir yıllık ömrü kaldı dedi. Tahliye için gerekli raporu da hâlâ alamadım.” ifadelerini kullandı. Takipçilerine, “Ne olur ne olur ne olur çok dua edin…dua dua dua.”

15 DUA MESAJINA 6 YIL 3 AY!

Tutuklu bulunduğu tek kişilik hücresinde yaklaşkı 45 gündür sürekli kusan ve hayati fonksiyonlarını neredeyse tamamen kaybeden yönetmen Fatih Terzioğlu, skandalın sosyal medyada gündeme gelmesi üzerine geçtiğimiz hafta apar topar hastaneye kaldırılmıştı.

Yapılan test ve çekilen MR’ların sonuçlarına göre Terzioğlu’nun midesinde tümör vardı, kanser olmuştu. Fatih Terzioğlu’nun tedavisi için acilen tahliye edilmesi gerekiyor. Fatih Terzioğlu, telefonuna gelen 15 dua mesajı nedeniyle 6 yıl 3 ay hapis cezasına çarptırıldı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin