Eski tweet’ler ortaya dökülecekse birileri insan içine çıkamaz!

SP Lideri Karamollaoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu'na 7 yıl önceki tweet'lerinden dolayı verilen cezaya tepkisini sürdürdü.

Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu, CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu’na verilen hapis cezasına tepki gösterdi. Karamollaoğlu, “Bir tweet atıyorsunuz cezası 7 yıl sonra kesiliyor. Eğer suç unsuru varsa, neden o zaman yargıya intikal ettirilmedi de 7 yıl beklenildi?” diye konuştu.

Saadet Partisi Lideri Karamollaoğlu, partisinin Balgat’taki eğitim merkezinde düzenlediği basın toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulundu. Karamollaoğlu’nun gündeminde Canan Kaftancıoğlu’na verilen hapis cezası da vardı. Şunları söyledi: “Bir tweet atıyorsunuz cezası 7 yıl sonra kesiliyor. Eğer suç unsuru varsa, neden o zaman yargıya intikal ettirilmedi de 7 yıl beklenildi? Eğer 7 yıl önce atılan tweet’ler ortaya dökülecekse, birilerinin insan içine çıkacak yüzü kalmaz.” ifadelerini kullandı.

DİYARBAKIR’DAKİ ANNELERİN YANINDAYIZ

Temel Karamollaoğlu, Diyarbakır’da evlatlarını PKK’nın elinden kurtarmak için eylem yapan annelere de destek verdi: “Türkiye, ne yazık ki yıllar boyu anaların yüreklerinde acının yoğun olduğu bir ülke oldu. İşte bunun son örneği Diyarbakır’da kaçırılan evlatları için eylem yapan annelerdir. Hemen belirtmek istiyorum ki bizim için annelerin evlat acısı her türlü tartışmanın üstündedir. Bu sebeple Diyarbakır’da evlatları için mücadele eden annelerin bu duruşlarının karşılık bulmasını temenni ediyor, annelerin sonuna kadar arkasında olduğumuzu ifade etmek istiyorum.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin