Eski Telekom il müdüründen ‘Binali Yıldırım’ paylaşımı: ‘O dönem Türk Telekom bunların babalarının çiftliğiydi’

AKP eski Ardahan İl Başkan Yardımcısı ve eski Ardahan Telekom İl Müdürü Zafer Tahiroğlu, Binali Yıldırım’ın Binali Yıldırım’ın Ulaştırma Bakanlığı dönemini işaret ederek “O dönem Türk Telekom bunların babalarının çiftliğiydi” dedi.

AKP Ardahan Milletvekili aday adaylığı da olan Zafer Tahiroğlu, eski başbakan ve ulaştırma bakanlarından Binali Yıldırım’la ilgili sosyal medya hesabından dikkat çeken bir paylaşımda bulundu.

‘KURUMA ATADIĞI AKRABALARINA SAHİP ÇIKAN ESKİ ULAŞTIRMA BAKANI’

Tahiroğlu, “Resimdekilerden birisi beni işimden eden o dönemin Telekoma tepeden inme getirip atadığı üst düzey akrabalarına sahip çıkan ve bana yaptıkları baskı neticesinde İstifa etmemden sonra kendisiyle görüştüğümde Müdür bey bizim çocuklar seninle çalışmak istemiyorlar diyecek kadar insan emeğine saygısız olan biri,(o dönem Türk Telekom bunların babalarının çiftliğiydi ya) eski ulaştırma Bakanı Binali Yıldırım” diye yazdı.

‘SÖZDE DAVA ADAMI’

Tahiroğlu, AKP Ardahan Milletvekili Orhan Atalay için ise şu ifadeleri kullandı: ”Bir diğeri bizimle dava diye yola çıkıp daha sonra yolda bulduğu ne idüğü belli olmayan adamlarla yoluna devam edip bizi yüzüstü bırakan sözde dava adamı Ardahan’ın Milletvekili Orhan Atalay bir araya gelmişler Ardahan’a bir şeyler yapmak maksadıyla görüşmüşler bu adamlar biribirine ne kadar yakışmışlar görüyormusunuz! İkiside hizmet ve dava adamı, ikisi de bu büyük davanın yılmaz yolcuları! Bu millet artık bu numaraları yemiyor…Bu ikisi hakkında başka söz söylemeye gerek yok. Bu ikili hakkında yazılacak çok şey var ama edebim elvermiyor artık…Burada Kars Milletvekili Ahmet Arslan’da olmalıydı ekip tamamlanmış olurdu. Bu ikili yarın birgün hesap gününde yaptıkları yanlışların hesabını o yüce yaradana nasıl verecekler onu çok merak ediyorum. Çünkü ben o ekmeği kazanmak için ne kadar emek vermiş yıllarımı harcamıştım hepsi boşa gitti bu adamların yüzünden…İnsan emeğine saygısı olmayan insanlardan bu memlekete bir hayır gelmez. Nokta”.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin