Eski Başbakan Mesut Yılmaz, akciğer kanseri teşhisinin ardından ameliyat oldu

Eski Başbakan Mesut Yılmaz’ın akciğer kanseri teşhisiyle tedavi gördüğü, geçtiğimiz günlerde ameliyat olduğu açıklandı. Yılmaz’ın sosyal medya hesabından yapılan açıklamaya göre eski Başbakan İstanbul’da 23 Ocak tarihinde Florance Nightingale Hastanesi’nde ameliyat oldu. Halen kemoterapi tedavisi sürüyor.

Geçtiğimiz Ocak ayında akciğer ameliyatı olan Mesut Yılmaz, sosyal medya üzerinden sağlık durumuyla ilgili bilgi vererek, şu paylaşımda bulundu:

“Sağlık durumumu merak eden arkadaşlarım,dostlarım ve sosyal medya aracılığıyla sayfayı mesaj yağmuruna tutan takipçilerim için bilgilendirme:
Ocak ayında yaptırdğım rutin sağlık kontrolünde akciğerimde kanserli tümör tesbit edilmesi nedeniyle 23 Ocak tarihinde İstanbul Florance Nightingale hastanesinde Prof.Dr.Alper Toker nezaretinde başarılı bir operasyon geçirdim. Halen Prof.Dr.Sualp Tansan nezaretinde önleyici kemoterapi tedavisi görüyorum. Grip salgını ve enfeksiyon sebebiyle görüşmelerime sınırlama getirdiler. Her şey normal seyrinde devam etmektedir. İlgilenen yorum yapan ve arayan herkese teşekkür ediyorum.

En derin saygı ve sevgilerimle.

Mesut YILMAZ”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin