Erdoğan’dan koronavirüs açıklaması: Gelişmeler ülkemize ilave avantajlar yaşatacaktır

AKP’li Cumhrbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çankaya Köşkü’nde düzenlenen Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı öncesinde konuştu. Erdoğan, “Virüs salgını ve petrol fiyatlarının düşüşüyle yaşanan gelişmeler ülkemize ilave avantajlar yaşatacaktır. Sabır ve dua ile bu süreci aşacağımıza inanıyorum.” ifadelerini kullandı.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Çin’in Vuhan kentinde ortaya çıkarak neredeyse tüm dünyaya yayılan, birkaç ay içinde binlerce insanın ölümüne sebep olan ve Türkiye’de de görülen yeni tip koronavirüs (Kovid-19) için Çankaya Köşkü’nde gerçekleştirilecek toplantı öncesinde açıklamalarda bulundu. Erdoğan, konuşmasında virüs salgını ve petrol fiyatlarının düşüşünün Türkiye’ye ilave avantajlar sağlayacağını söyledi, “Sabır ve dua ile bu süreci aşacağımıza inanıyorum.” dedi. Koronavirüsle Mücadele Eşgüdüm Toplantısı sonucunda, salgınla mücadele kapsamında alınacak sağlık ve ekonomi yönünden yeni tedbirlerin açıklanması bekleniyor.

2 YORUMLAR

 1. Kısaca kasaba tüccarı #Erdogan krizi fırsata çevirme derdinde.
  ***
  Çin’in yerine Avrupa’nın yeniden fason üretim merkezi olmak istiyor, bu da #COVID19 ile ilgili sağlıklı bir bilgi akışı olmayacağını gösteriyor.
  ***
  Özel sektöre de başınız çaresine bakın dedi. Sadece vergi ve prim ödemelerini erteleme yapılacak.
  ***
  Her zamanki gibi Erdogan ve yandaşları yine kazanacak!

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin