Bir kasa balığı Erdoğan’dan 1.7 milyon liraya satın aldı!

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katıldığı su ürünleri av sezonu açılışında 1.7 milyon TL’ye bir kasa balık satın alan işadamı Cemil Kazancı, “Öyle mi oldu. Ben ne aldığımın farkında değilim.” dedi.

2020-2021 su ürünleri av sezonunun açılışı Erdoğan’ın katılımıyla Giresun’daki merkez balıkçı barınağında gerçekleşti.  Kaçak ve bilinçsiz avcılığa izin verilmemesini isteyen Erdoğan, daha sonra her yıl yapılan mezadı yönetti.

Mezatta, Giresun’da meydana gelen sel felaketinin ardından vatandaşlara destek olmak amacıyla bir kasa balığı satışa çıkarıldı.

10 bin TL ile başlayan mezatta Erdoğan’ın da desteğiyle kıyasıya bir yarış yaşandı. Balıkçıların ve iş adamlarının bir kasa balığı almak için yarıştığı mezatta kazanan iş adamı Cemil Kazancı oldu.

1.7 milyon TL’ye bir kasa balığı satın alan iş adamı Kazancı, “Öyle mi? Ben ne aldığımın farkında değilim. Hayırlı olsun bu sektöre hizmet etmek gurur verici bir şey. Tabii amaç burada zorlu mücadele içerisinde olan arkadaşlara yardımcı olmak” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin