”Erdoğan rahatsızlandı, Karadağ ziyaretini yarıda kesip Türkiye’ye döndü”

Sedat Peker’in basın danışmanı olarak bilinen gazeteci Emre Olur, AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın rahatsızlandığı için Karadağ ziyaretini yarıda kesip Türkiye’ye döndüğünü ileri sürdü.

Emre Olur, sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la ilgili dikkat çekici bir iddiayı gündeme getirdi. Olur, Erdoğan’ın 28 Ağustos tarihinde ziyaret ettiği Karadağ’da kalbinden rahatsızlandığı için ziyareti yarıda bırakıp Türkiye’ye dönmek zorunda kaldığını söyledi.

Twitter hesabındaki paylaşımında Olur, “Sn. Erdoğan’ın, Karadağ programını yarıda kesip Türkiye’ye dönmesi kafamda bir soru işareti oluşturmuştu.

Erdoğan’ın Karadağ’da kalbinden rahatsızlandığını, hastaneye yatırılması gerektiği düşünülerek özel bir hastanenin bu durum için ayarlandığını öğrendim. Geçmiş olsun…” ifadelerini kullandı.

Yandaş medya ise Erdoğan’ın temaslarını tamamladıktan sonra yurda döndüğünü yazdı.

KARAMOLLAOĞLU: TAYYİP BEY RAHATSIZ

Saadet Lideri Temel Karamollaoğlu, geçtiğimiz günlerde konuk olduğu Habertürk yayınında Erdoğan’ın hasta olduğunu söylemişti. Bunun artık konuşmasına ve yürümesine yansıdığını dile getirmişti.

1 YORUM

  1. Ülkemizde ve diğer coğrafyalarda, milyonlarca mazlum ve mağdurun bedduasına muhatap, zelil bir beden nasıl ayakta dursun. Ölmesin, sürünsün. Biiznillah

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin