‘Erdoğan bu yalanları niye söylüyor’ dedirten video sosyal medyayı salladı

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın daha önceki mitinglerde yaptığı açıklamaların derlendiği bir video sosyal medyanın gündemine oturdu.

Erdoğan’ın muhalefeti yalan söylemek konusunda eleştirdiği açıklamalarının ardından daha önceki mitinglerinde yaptığı gerçeklere aykırı beyanlarının derlendiği bir video sosyal medyanın gündemine oturdu. Erdoğan’ın, Adıyaman, İzmir ve Muş’da havalimanı, Malatya, Isparta ve Zonguldak’ta üniversite kurulmasına ilişkin açıklamalarının sıralandığı video kısa sürede en çok paylaşılan videolar arasında yer aldı.

Videoyu paylaşan CHP’li milletvekili Veli Ağababa, “16 yıl geçti, yoruldu, yaşlandı, kaybetme zamanı yaklaştı, sonunda hayal alemine de geçiş yaptı. Herşeyi kendi yaptı sanıyor. 24 Haziran yaklaştı, Erdoğan için VAKİT EMEKLİLİK VAKTİ!” dedi.

 

MİLLİ İRADE İLE ARAYA ŞERİT ÇEKTİLER

Erdoğan’ın dün akşamki iftarında çekilen bir başka fotoğraf da internetin ve  sosyal medyanın gündemi oldu.

İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformu’nun iftarına katılan Erdoğan’ın masası ile yurttaşların arasına şerit çekildi. Erdoğan’ın seçim mitinglerinde dile getirdiği “Milletle el ele içiçe olacaksınız” ilkesi daha başlamadan hem de bir iftar yemeğinde son buldu.

İstanbul’da Doğu ve Güneydoğu Sivil İrade Platformu’nca düzenlenen iftar yemeğine katılan Erdoğan’ın bakanları ve kurmaylarıyla oturduğu masa ile yurttaşların arasına şerit çekilmesi sosyal medyada tepki mesajlarıyla paylaşıldı.

 

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin