Emine Erdoğan’ın kolundaki saatin fiyatı 30 bin Euro’dan başlıyor!

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan’ın ‘Afrika Seyahatlerim’ adlı kitabının piyasaya çıkması üzerine yapılan tanıtımlarda kullanılan bir fotoğraf dikkat çekti. Emine Erdoğan’ın kolundaki Chopard Happy Diamonds marka kol saatinin fiyatının (çakma değilse) 30 bin Euro’dan başladığı ileri sürüldü.

İyi Partili Ahmet Erozan, konuyla ilgili paylaşımında “Tayyip yazar da Emine hanım yazmaz mı..! Fotoğraflarla bezenmiş ‘Afrika’ya seyahatlerim’ kitabı piyasada… Chopard Happy Diamonds kol saati Afrika’nın yoksulluğu ile uyum halinde… Kol saati çakma değilse fiyatı 30.000 Euro’dan başlıyor…” ifadelerini kullandı.

Söz konusu markanın sitesinde inceleme yaptığınızda rakamın doğru olduğunu teyit ediyorsunuz. Chopard markalı saatlerin fiyatları 15 bin Euro’dan başlıyor, 90 bin Euro’ya kadar çıkıyor. Özel üretim saatlerde rakam daha da yukarı çıkabiliyor.

Emine Erdoğan’ın Hermes Marka çantası da 50 bin dolardı. Mutfağındaki musluğun fiyatının da 10 bin lira civarında olduğu medyaya yansımıştı.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin