El pençe divan durdular!

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan, TRT’de yayınlanan Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma yarışmasına telekonferans yöntemiyle bağlandı. Allah lafzıyla birlikte Erdoğan’ın beyaz perdeye yansıyan görüntüsünün önünde programın sunucusu ve konuklar el pençe divan durdular.

TRT Genel Müdürü İbrahim Eren de sosyal medya hesabından yarışmacıya tebrik paylaşımında bulundu. TRT’nin bu yıl 4’üncüsünü düzenlediği Ramazan ayı ile özdeşleşen Kur’an-ı Kerim’i Güzel Okuma Yarışması’na 15 yaşındaki yarışmacı damga vurdu. Muhteşem Kur’an tilaveti ile dinleyenleri mest eden Muhammed Yahya Yıldızhan gün birinciliğini elde etti. TRT Yönetim Kurulu Başkanı ve Genel Müdürü İbrahim Eren ise sosyal medya hesabından yarışmacıyı tebrik etti.

Seyircisiz gerçekleştirilen final programına uzaktan görüntülü ile bağlanan AKP’li Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan yarışmacılara tebriklerini iletti. Allah lafzıyla birlikte Erdoğan’ın beyaz perdeye yansıyan görüntüsünün önünde programın sunucusu ve konuklar el pençe divan durması tepkilere yol açtı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin