Diyanet, halkı büyük buhrana hazırlıyor: Açlıkla sınanacaksınız taşkınlık göstermeyin

Nedim Hazar Foto-6’da haftanın gündemi farklı açıdan bakıyor

İYİ SEYİRLER

Uzayda bir kanserli
Çocuk yaşta yakalandığı kemik kanserinden kurtulmayı başaran Hayley Arceneaux, şimdilerde uzaya gidecek olmanın heyecanını yaşıyor. Arceneaux, uzayda iken kanser tedavisi gören çocuklarla bir video konferans da gerçekleştirerek onlara umut olacak ve moral verecek.
SpaceX firmasının tamamı sivillerden oluşan ve ilk ticari yolculuğu olan Inspiration4 ekibinin bir parçası olarak uzaya gidecek olan Arceneaux, aynı zamanda uzaya giden ilk protezli astronot olarak başkalarına da ilham kaynağı olmak istiyor.

Soykırım ve utanmazlık

HDP’siz HDP yi tartışmak

Kürsüden çağrı: Aç kalacağız
Diyanet’in  cuma hutbesinde halk, sabırlı olmaya, musibete karşı isyan ve taşkınlıkla hareket edilmemesi gerektiği vurgulandı. Diyanet’in bu hutbesi ekonomistlerin yaklaşmakta olduğunu her fırsatta vurguladıkları büyük ekonomik krizi hatırlattı.

Kim takar pandemiyi: İşte halk işte başkan

Nerdesin vicdan?
2009 yılında geçirdiği bir patlamada gözlerini, sağ elini ve sol elinin işaret parmağını kaybeden eski polis Bilal Konakçı, dört gün önce tutuklanıp Buca Kırıklar Cezaevine gönderildi. Özlem Konakçı, ihtiyaçlarını tek başına gideremeyen eşi için yetkililere seslendi.
Yüzde 98 engelli

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin