CHP’nin Cumhurbaşkanı adayını gösteren afişler sızdı: “Türkiye’ye güvence Muharrem İnce”

Cumhuriyet Halk Partisi’nin cumhurbaşkanı adayı henüz açıklanmamasına rağmen Muharrem İnce ismi ön plana çıkıyor. Cumhurbaşkanlığı adaylığı için hazırlanan afişler ise basına sızdı. Afişlerde CHP Yalova milletvekili Muharrem İnce’nin fotoğrafının üzerinde “Türkiye’ye güvence Muharrem İnce” sloganının yazdığı görüldü.

Hürriyet’ten İsmail Saymaz’ın haberine göre, CHP, cumhurbaşkanı adayını yarın Ahmet Taner Kışlalı Spor Salonu’nda açıklayacak. Yarın salona asılacak afişler basına sızdı. Afişlerde İnce’nin fotoğrafının üzerinde “Türkiye’ye güvence Muharrem İnce” sloganının yazıldığı görüldü.

İlhan Kesici’nin “Dün akşam itibariyle Muharrem İnce adı öne çıktı, aradım tebrik ettim” açıklamasından sonra gözler Muharrem İnce’ye çevrilmişti. Kesici’nin bugün İlhan Kesici, CHP’den milletvekili aday adaylığı için başvuruda bulundu.

1 YORUM

  1. Tek adamın diktatörlüğünden kurtulmak için tek adamın güvence vermesi, işin gayet ince bir ipe bağlanması olur. CHP’liler zaten Parti kimi gösterirse ona verir. Önemli olan, sağ seçmenin ve Kürt kardeşlerimizin oylarını güvenerek verebileceği birinin aday gösterilmesi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin