Cezaevinde kansere yakalanan kursiyer teğmen, hayatını kaybetti

Cezaevinde kansere yakalanan kursiyer Teğmen Ercan Dağhan, tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Vefaat haberini duyuran baba Muharrem Dağhan, “Canımdan çok sevdiğim kursiyer teğmen Ercan Dağhan bu saat itibariyle Allah in rahmetine kavuştu sebep olan zalimler Allah kahretsin.” ifadelerini kullandı. Genç teğmen, 26 Aralık 2020 tarihinde ağırlaştırılmış müebbet hapis cezasına çarptırılmıştı.

Ercan Dağhan, yaklaşık 4 yıl Ankara Sincan Cezaevi’nde tutuklu kaldı. Cezaevindeyken lenf kanserine yakalanmasının ardından 5 Kasım 2020’de tahliye edildi. Ancak tedavisi zamanında yapılmadığı için artık çok geçti. Dağhan, bu sabah hayatını kaybetti. Genç teğmenin ölüm haberini babası Muharrem Dağhan, sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. Baba Dağhan, “Canımdan çok sevdiğim kursiyer teğmen Ercan Dağhan, bu saat itibariyle Allah’ın rahmetine kavuştu. Sebep olan zalimleri Allah kahretsin.” cümlelerini paylaştı.

2 YORUMLAR

  1. Genç teğmenimize Allah rahmet eylesin,ailesine ve bu süreçte yanında yer alan dostlarına sabır versin inşallah.

    Zannediyorlar ki bu zulümle ebediyyen T.C’ nin yönetiminde kendileri söz sahibi…..Bilmiyorlar ki şehidimiz teğmen gibi nice masumların ahları hem bu dünyada hem de ebedi âlemde yakalarını bırakmayacak.

    ZULM İLE ABÂD OLANIN AHİRETİ BERBAT OLUR.(Bediüzzaman Said Nursi)

  2. sebep olan zalimleri Allah kahretsin. sapasaglam insanlar dusune dusune dertler gamlar bitiriyor. ne kadar da cok artti kanser vakalari. Allahim sen koru masumlari

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin