Cem Küçük ‘blöf’ dedi, Peker İhlas Holding CEO’sunun uygunsuz görüntülerini ifşa etti

Yandaş Türkiye gazetesi yazarı ve TGRT programcısı Cem Küçük’ün, Sedat Peker’in elinde önemli şeyler olmadığı ve blöf yaptığını söylemesi üzerine, TGRT’nin de bağlı olduğu İhlas Holding CEO’su ve AKP Milletvekili adayı Rasim Kaan Aytoğlu’nun bir grup erkekle birlikte yaşadığı uygunsuz anların görüntülerinin sızdırılması Türkiye gündemine damga vurdu.

Birleşik Arap Emirlikleri’nde bulunan suç örgütü lideri Sedat Peker’e ait olduğu iddia edilen ‘Freud’un Talebesi’ hesabından yapılan video paylaşımı sosyal medyaya adeta bomba gibi düştü.

Yaptığı ifşalarla sık sık gündeme gelen Sedat Peker, yandaş yazar Cem Küçük’ün ‘blöf yapıyor elinde bir şey yok’ sözlerinin ardından bu sefer Cem Küçük’ün patronu olan TGRT’nin ve İhlas Holding’in Genel Müdürü olan Prof. Dr. Rasim Kaan Aytoğu’na ait olduğu iddia edilen bir grup erkek ile çekilen uygunsuz görüntülerin yer aldığı kaseti ortalığa saçtı.

Görüntülerde yer alan kişinin Rasim Kaan Aytoğu olduğunu ileri süren Sedat Peker, Cem Küçük’e atıfta bulunarak elinde çok sayıda kaset olduğunu ima etti.

TGRT VE TÜRKİYE GAZETESİ TWİTTER HESABINI YORUMLARA KAPATTI

Sedat Peker’e ait olduğu iddia edilen Twitter hesabının paylaşımı sonrası TGRT ve Türkiye Gazetesi Twitter hesabını yorumlara kapattı. Cem Küçük’ün ise canlı yayınına yorum yapanlar engellendi.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin