Canlı yayında soykırım çağrısı: F.töcülerin üzerine çarpı işareti koyun!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin danışmanı Metin Özkan’ın CNN Türk’teki canlı yayında kullandığı ifadeler kan dondurdu.

İzmir’de Alevi vatandaşların evlerinin kapısına işaret konulmasını kınadığını söyleyen Özkan, “O ahlaksız, namussuzlar gözünü açık tutsa da f.töcülerin üzerine çarpı koysaydı da biz onları çabucak bulabilseydik… F.töcülere vursunlar abi, onu savunmayın ya! Ne vurursan vur gider onlara yani!” dedi.

Bir dönem MHP’den milletvekili adayı olan Metin Özkan önceki gece katıldığı canlı yayında vatandaşlara ‘soykırım’ çağrısı yaptı. Özkan, “Kripto aramızda dolaşan yüzlerce, binlerce f.töcü var. Bunları görmeden, bilmeden, temizlemeden bir anda yani üstüne… Bu arada şunu da kınamak istiyorum; İzmir’deki Alevi vatandaşlarımızın evinin kapısına çarpı işareti koyan o ahlaksız, namussuzlar gözünü açık tutsa da f.töcülerin üzerine çarpı koysaydı da biz onları çabucak bulabilseydik… (Kimse hedef yapmasın, devlet yapsın tepkisi üzerine) Fetöcülere vursunlar abi, onu savunmayın ya! Ne vurursan vur gider onlara yani!” ifadelerini kullandı.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin