Borçlarını ödeyemeyen genç müteahhit canına kıydı

Ekonomik kriz günden güne toplumu daha çok etkilemeye başladı. İş yerlerinin konkordato ilan etmelerinden sonra iflas haberleri de ardı ardına geliyor. Dün ise Adana’da intihar vakası yaşandı.

Adana’da bir spor kompleksi inşaatının müteahhitliğini yapan Adana Kamu Müteahhitleri Derneği Başkan Yardımcısı Hasan Ulaş Devrim muhtarlık binasında tabancayla intihar etti.

Devrim’in 42 yaşında camına kıydığı olay, Seyhan ilçesine bağlı Demetevler Mahallesi’nde meydana geldi. Merkez Seyhan ilçesi Demetevler Mahallesi’nde bir spor kompleksinin müteahhitliğini yapan Hasan Ulaş Devrim, iddiaya göre, 3 milyon lira para harcayarak borçlandı.

Alacaklarını toplayamayan Ulaş Devrim, yaptığı inşaatın yakınında bulunan Demetevler Mahalle Muhtarlığı binasının birinci katına çıktı.

Ulaş Devrim, bir süre sonra tabancasıyla başına ateş ederek intihar etti. Silah sesini duyunca muhtarlık binasının üst katına koşan inşaat çalışanları Ulaş Devrim kanlar içerisinde yerde buldu. Çağrılan polis ve sağlık ekipleri Ulaş Devrim’in hayatını kaybettiğini belirledi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin