Beyaz TV sunucusu Sarıkaya vatandaşı suçladı: Aç gözünüzü doyurun!

Ankara Büyükşehir Belediyesi eski Başkanı Melih Gökçek’in oğlu Osman Gökçek’in yayın koordinatörlüğünü yaptığı Beyaz TV’de yayınlanan ‘Uyan Türkiyem’ adlı programı sunan Tahir Sarıkaya, sokağa çıkma yasağının ilan edilmesinden sonra marketlere ve fırınlara hücum eden vatandaşlara ‘Ülkemizi rezil etmeye hakkınız yok.” diye seslendi.

İktidar kararı gece 10’da değil farklı saatte alsaydı, manzara değişecek miydi? diyen Sarıkaya, “Aç gözünüzü doyurun. Özür diliyorum, bunu yapanlara diyorum. Yoksa medeni bir şekilde evinde oturanlara lafım yok” ifadesini kullandı.

Sunucu Tahir Sarıkaya vatandaşı şu sözlerle suçladı:

“Dün kıyameti kopardınız ne oldu, elinize geçti? O kadar sağlık çalışanına, Sağlık Bakanı’na yaptığınız değdi mi arkadaşlar? Kola almasanız ölür müsünüz? O krakerlerden, çikolatalardan almasanız ölür müsünüz? Ekmeği bayat yeseniz ne olur? Bizim ülkemizi rezil etmeye hakkınız yok. Sonra da ‘siyasi iktidar suçlu.’ İktidar kararı gece 10’da değil farklı saatte alsaydı, manzara değişecek miydi? Aç gözünüzü doyurun. Özür diliyorum, bunu yapanlara diyorum. Yoksa medeni bir şekilde evinde oturanlara lafım yok.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin