Berat Albayrak Saray’a geri dönüyor iddiası

AKP lideri Erdoğan ve damadı Berat Albayrak'ın Türkiye'ye maliyeti her geçen gün katlanıyor. Bir örnek: Dövizdeki son tırmanış yüzünden şirketlerin borçları 140 milyar TL daha arttı.

Gazeteci Levent Gültekin, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Berat Albayrak arasındaki buzların eridiğini belirterek, Albayrak’ın Saray’da görevlendirileceğini öne sürdü.

Hazine ve Maliye Bakanlığı’ndan Instagram hesabı üzerinden istifa ettikten sonra bir daha kendisinden haber alınamayan Berat Albayrak’la ilgili dikkat çeken bir iddia geldi. Albayrak’ın nerede olduğu konusunda sürekli farklı iddialar ortaya atılırken, gazeteci Levent Gültekin yeni bilgiler aktardı.

“15 GÜNE KADAR BEŞTEPE’TE GÖREVLENDİRİLECEK”

Halk TV ekranlarında yayınlanan ‘İki Yorum’ programında AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’la damadı Berat Albayrak arasındaki buzların eridiğini öne süren Levent Gültekin, “Berat Albayrak 10 ya da 15 gün içerisinde Beştepe’de göreve başlayacak.” dedi.

NE OLMUŞTU?

8 Kasım 2020’de Berat Albayrak Instagram hesabından ‘sağlık sebepleri gerekçesiyle’ istifa ettiğini duyurmuştu. Albayrak’ın görevinden af talebi Erdoğan tarafından 2 gün sonra kabul edilmişti.

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin