Bahçeli, Furkan Vakfı’nı hedef aldı: Polislerimizin alınlarından öpüyorum

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Türk Tabipleri Birliği’ni hedef alarak kapatılması çağrısında bulundu. Mensupları polisler tarafından ağır şekilde darp edilen Furkan Vakfı gönüllülerine de tepki gösteren Bahçeli, işkenceci polislere sahip çıktı: “Furkan Vakfı bardağı taşırmıştır. Sözde vakfın meczup başkanının İçişleri Bakanımıza yönelik izansız saldırıları, iffetsiz hakaretleri ve hayasız itibar suikastları bizim nezdimizde yok hükmündedir, hatta ayaklarımızın altındadır. Adana’da görev yapan polislerimizi tertemiz alınlarından öpüyorum.”

MHP lideri Bahçeli, partisinin grup toplantısında gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunuyor. TTB’yi de hedef alan Bahçeli, kapatılması gerektiğini tekrarladı. Bahçeli’nin açıklamalarından öne çıkanlar şöyle:

NEVRUZ BÖLÜCÜLERİN DEĞİL, TÜRKLERİN BAYRAMIDIR

Nevruz, bölücülerin, gayri milli çevrelerin, çarpık zihniyetlerin, terörizme yakasını kaptırmış lekeleri mihrakların değil Türk’ün ezeli bayramıdır. Türk milletinin ebedi bayram günüdür. Nevruz’u şiddet dolu amaçlarına malzeme yapmaya teşebbüs edenler zulme sözcülük, zillete gözcülük yapan odaklardır.

PKK’nin ikmal deposunun ileri kulesi olan HDP’nin hafta sonu düzenlediği sözde Nevruz kutlamaları bu yılda ağır tahriklere sahne olmuştur. Pek çok ilimizde korsan programlar düzenlemiş, bu kapsamda bölücüler, yasa dışı sol örgütler yine fitne saçmışlar, bir kez daha Türk’ün bahar bayramını gölgelemeye çalışmışlardır.

Bir CHP’linin terörist (Selahattin) Demirtaş’a ‘barış insanı’ demesi önümüzdeki günlerde TBMM’de olacağını söylemesi buhran içinde kalmış bir zihnin hezeyanıdır. Bir teröriste barış insanı demek barışa ihanettir.

BUNLARIN ASIL HAZIMSIZLIĞI ÇANAKKALE ZAFERİDİR

1915 Çanakkale Köprüsü’nün açılma amacını Çanakkale Zaferi’nin Atatürk’le değil köprüyle anılmasını iddia eden çürük kafalar, ne Çanakkale’yi bilirler, ne Atatürk’ü bilirler ne de Türkiye’ye sevgi gösterirler. Birileri hemen nifak üretmeye başlamıştır. Bazı medya organları ve sakat zihniyet sahipleri geçiş ücretini göstererek saldırmışlardır. Diyorlar ki, bu köprü millete yeni bir masrafmış. Hedefleri tutmazsa millet ödeteceklermiş. CHP, vurgun iftirası da attı. O köprüden siz de geçeceksiniz. Bu kadar mı gözünün körleşti, gönlünüz köhneleşti? Madem diyecek iyi bir lafınız yok, susun da adam sansınlar. Köprüden geçmem diyorsanız buyurun denize atlayın. Bunların asıl hazımsızlığı Çanakkale zaferi. Kuyruk acıları var, Çanakkale’nin rövanşını almak istiyorlar ama daha önce yapamadıkları gibi asla başaramayacaklar.

NEREDE BİR MELANET VARSA…

Doktorlarımız şifanın ana minvalidir. Sevgi ve saygıya layık Türk hekimlerine tek bir lafımız yoktur. Fakat nerede bir melanet varsa TTB Başkanı ve işbirlikçi yönetimi oradadır. Bunlar bir avuç millet ve devlet muhalifidir. PKK’nin yanında olan, HDP’nin yanından giden bunlardır. Bunlara doktor demek, Tabipler Birliğinin başında ‘Türk’ isminin bulunmasına sessiz kalmak Türklüğü ve doktorluğa en korkunç buhrandır. Bizim, TTB’ye yönelik haklı eleştirilerimiz bu kuruluşa çökmüş 3-5 Türkiye düşmanıyla ilgilidir. Açık açık sesleniyorum. TTB mutlak suretle kapatılmalıdır.

FURKAN VAKFI BARDAĞI TAŞIRMIŞTIR

Furkan Vakfı bardağı taşırmıştır. Sözde vakfın meczup başkanının İçişleri Bakanımıza yönelik izansız saldırıları, iffetsiz hakaretleri ve hayasız itibar suikastları bizim nezdimizde yok hükmündedir, hatta ayaklarımızın altındadır. Bu din tacirlerinin kanunsuz eylemlerine şerefli Türk polisi zamanında müdahale etmiş, devletin hükümranlık vasfı isabetle gösterilmiştir. Sayın Süleyman Soylu, soy ismi gibi soyludur ve görevini layıkıyla yerine getirmiştir. Türk polisi görevinin gereğini yapmış, Emniyet teşkilatımızı kutluyor Adana’da görev yapan polislerimizin tertemiz alınlarından öpüyorum.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

1 YORUM

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin