Aziz Yıldırım motosikletli sürücünün üzerine araba kırdı; korumaları ortalığı karıştırdı! [VİDEO]

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım, aracını trafikte tartıştığı motosiklet sürücüsünün üzerine sürdü. ‘Sürücünün niye sinyal vermedin?’ uyarısına Yıldırım, arabadan çıkarak sert sözlerle cevap verdi. Olay sırasında Yıldım’ı arkadan takip eden korumaları ise motosiklet sürücünün tehdit etti. Motosiklet sürücüsüne küfür eden Yıldırım’ın ve korumalarının tartışma anları kask kamerasına yansıdı

Hürriyet’in haberine göre, Üsküdar Kuşbakışı Caddesi üzerinde motosikletiyle seyir halinde giden Engin Ergan, Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın aniden sinyal vermeden önüne kırmasıyla panik yaşadı. Yıldırım’ın kullandığı araca yaklaşan Ergan, Aziz Yıldırım’a sinyal vermesi gerektiğini söyledi. Ergan’ın tepki gösterdiği Yıldırım ilk önce, aracının camını açarak küfür etmeye başladı. Aziz Yıldırım ardından kullandığı otomobilini motosikletlinin üzerine kırarak aracını durdurdu.

Yıldırım daha sonra Ergan’a ” Sinyalinin A…. Ne sinyali lan. Arabalar önümde görmüyorsun. Arabalar önüme giriyor sen sinyalden bahsediyorsun” dedi. Bu sırada arkadaki bir otomobilden inen Aziz Yıldırım’ın korumaları devreye girdi. Korumalar Ergan’a sert bir şekilde bağırarak, ” Biz gideceğiz ondan sonra çıkacaksın buradan ” dediler. Ardından Aziz Yıldırım aracıyla yoluna devam etti.

Hayatımı riske atıyorsun’ deyince sert bir tepki gördüm

Tüm bu yaşananlar sonrası motosiklet sürücüsü Engin Ergan, yaşadıklarını anlattı. Ergan, “İşe giderken bir aracın sinyal vermeden yola girdi. ‘Neden sinyal vermiyorsun, benim hayatımı riske atıyorsun’ dedim. Açıklama bekledim kendisinden sert bir tepki gördüm. Korumaları tarafından tehdit edildim. Yol hakkının kendilerinde olduğunu onlar gittikten sonra devam edebileceğimi söylediler. Hem hayatımı riske attılar em de beni tehdit ettiler. Benim korkuyla dolaşmama neden oldular” dedi.

Trafikteki araç sürücülerine de seslenen Ergan, “Motorcu arkadaşlara dikkat etsinler. Sinyal çok önemli. Şoförlerinin hangi yola gideceğini bilemem. Sinyal vermeleri gerekiyor. Ben de ona göre tedbirimi alayım. Bizim hayatımızı kimsenin riske atmaya hakkı yok” dedi. Motosiklet sürücüsü Ergan, hukuki yollara başvuracağını da belirtti.

İşte o görüntü;

 

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin