Aziz Üstel’in ‘Çok Gizli’ MİT raporu, alay konusu oldu

Star Gazetesi yazarı Aziz Üstel, son iki günde ardı ardına çıkan orman yangınlarıyla ilgili ‘Çok Gizli’ olduğunu iddia ettiği MİT raporunu sosyal medya hesabından paylaştı. Üstel, yangınları Yunanistan’ın talimatıyla PKK’nın çıkardığını ve bu konudaki MİT raporunun Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sunulduğunu yazdı.

Aziz Üstel, konuya ilişkin paylaşımlarında, “Bu yangınların ‘doğal felaket’ olmadığını devlet de kabul eti artık. PKK mıdır, Yorgo KORKAKİS MİDİR; ÖĞRENECEĞİZ. Ulan Yorgo sabrımız taşacak, Selanik, 82, Atina 83. ilimiz olacak k…. evladı. Yangınları Yunanistan’ın talimatıyla PKK yakıyor. Bunu MİT ‘çok gizli’ damgalı raporuyla CB’na bildirdi… Şimdi sıra geldi Yunanistan’a bu yangınlar için verilecek cevaba!!” ifadelerini kullandı.

YUNANİSTAN, KENDİNİ DE YAKTI!

Aziz Üstel’in paylaşımı kısa sürede sosyal medyada alay konusu oldu. Aziz Üstel’e, “Madem çok gizli, senin nasıl haberin oldu? Yangınları Yunanistan’ın talimatıyla çıkarıldığı biliniyorsa neden gereken cevap verilmiyor? Avrupa’nın bir çok yerinde orman yangınları var. Onların talimatını da mı Yunanistan verdi? Gizli belgeler senin elinde ne geziyor? Yunanistan’da son iki günde 48 noktada yangın çıktı. Kendisini de mi yakma talimatı vermiş?” gibi onlarca soru yöneltildi.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin