Ankara’nın göbeğinde bir zorla kaçırılma vakası daha saniye saniye kayda girdi

15 Temmuz’dan  sonra istihbarat örgütü kaynaklı olduğu düşünülen kaçırılma vakalarına bir yenisi daha eklendi. Ankara’da 21 Nisan 00:04 kaçırılan KHK ile ihraç edilmiş Orçun Şenyücel’den haber alınamıyor. Anne ve babasına ait sosyal medya hesabından ise “Oğlum Orçun SENYÜCEL 2016 yılında KHK ile ihraç edilmiş olup 21 Nisan 2018 saat 00.04 ‘de Ankara Türkkonut ‘da siyah transportera zorla bindirilerek kaçırılmıştır. Oğlum sadece KHK’lı olup, hiçbir şekilde yargılanmamış ve ceza almamıştır. Hayatından endişeliyim, yardım edin.” çağrısında bulundu.

Ayrıca Senyücel’in kaçırılma anını video kayıtlarını yayınladı. Beyaz bir araba ile siyah bir transporterdan inen kişiler yolda yürüyen Şenyücel transportere zorla bindirerek kaçırdı. Transporter önden giderken beyaz arabada onu arkadan takip etti.

Bu duruma tepki gösteren eski Mazlum-Der Başkanı Ömer Faruk Gergerlioğlu ise, “Aman ya rabbi..! Bir kacirma vakası daha…KHK’li Orçun Şenyucel 21 Nisan Cuma gecesi SIYAH TRANSPORTERLA kaçiriliyor.” açıklamasını yaptı.

 

1 YORUM

  1. Hepimizi kurşuna dizin olsun bitsin! Alçak dünyanız sizin olsun! Tepe tepe kullanın! Bu ne bitmez kinmiş arkadaş! Hay devletiniz batsın, haysiyetsiz Ergenekoncular! Sütü bozuk siyasal islamcılar! Dinsiz Tarikatçılar! Kaypak Nurcular! Yazıklar olsun vatanınıza da ırkınıza da neslinize de! Ahirette yakanızı bırakırsam namerdim!

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin