Anıtkabir’de Erdoğan’a tezahürat yapanlar liste ile içeri alınmış

AKP’li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan ve devlet erkanı Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’i ziyaret etti. Bu sırada bazı kişilerin “Seni seviyoruz reis” diye Erdoğan’a bağırması dikkat çekti.

FOX Haber Anıtkabir’de slogan atan isimlerin içeriye daha önceden belirlenmiş bir listeyle içeriye alındıklarını görüntüledi.

Erdoğan’a yönelik slogan atan kişilerin Cumhurbaşkanlığı görevlisinin elinde olan bir listeyle içeri alındığı görüntülerle ortaya çıktı.

Son olarak 30 Ağustos Zafer Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’de düzenlenen resmi törende AKP Ankara İl Başkanlığına üye bir grup “Recep Tayyip Erdoğan” sloganı atmış ve birçok kesim tarafından bu durum eleştirilmişti.

Cumhuriyet Bayramı dolayısıyla bugün Anıtkabir’de düzenlenen törende mozole önünde saygı duruşu ve İstiklal Marşı okunmasının ardından heyet Misak-ı Milli Kulesi’ne doğru hareket etti. Heyetin merdivenlerden indiği sırada bir grup Erdoğan’ı alkışlarken bir kişi ise “Seni seviyoruz reis” diye bağırdı.

Öte yandan Erdoğan’ın Anıtkabir’e 3 motosikletli polis ve 17 koruma aracından oluşan konvoyla gelmesi dikkat çekti. Bahçeli’nin konvoyunda 8 koruma aracı yer alırken, Akşener’in 3 koruma aracı Kılıçdaroğlu’nun ise 2 koruma aracı ile Anıtkabir’e geldiği görüldü.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin