Albayrak’ın istifasını yorumlayan vatandaş ve muhabir ifadeye çağrıldı

Berat Albayrak’ın istifasıyla ilgili sokak röportajında “Onlar aile şirketiydi” diyen vatandaş ve muhabir ifadeye çağrıldı.

Berat Albayrak’ın istifasına ilişkin sokak röportajı yapan Kendine Muhabir isimli YouTube kanalına verdiği “Çok isabetli bir şey yapmış. Onlar aile şirketiydi, kayınpederi yönlendirmiştir” cevabıyla sosyal medyada gündem olan vatandaş ve kanal sahibi jet hızıyla ifadeye çağrıldı.

İfadeye çağrıldığını Twitter’dan duyuran Kendine Muhabir isimli kanalın sahibi, “Şu röportajdan dolayı, an itibariyle ifadeye çağrıldım. Halka mikrofon uzatılmasından, vatandaşın fikirlerini, görüşlerini duymaktan (doğru veya yanlış) kim neden rahatsız olur. Gençlerimiz, değerlerimiz birer birer avuçlarımızın içinden kayıp giderken susarsam namerdim!” ifadelerine yer verdi.

Muhabir, “Acaba röportaj veren ne oldu? Bir bilgi var mı?” diye soran bir kullanıcıya “İçeride ifade veriyor” diyerek cevap verdi.

1 YORUM

  1. Ne kötü kalplisiniz kardeşim…
    Amcayı söyledikleri nedeniyle değil, “Amcacığım, konuşurken maskenizi çıkarmışsınız. Mazallah, corona- morana bulaşır; dikkatli olun” demek için de çağırmış olabililer.

    Efendim, saçmalıyor muyum?
    “Onlar bakara-makara diyebilir ama henüz corona-morona diyenine rastlanmadı” mı diyorsunuz?
    Takılmayın kardeşim kelimelere…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin