AKP’li ‘trol’ Selmanoğlu’ndan kokain itirafı: İşin kötü tarafı bizde böyle çok adam var

Lüks bir otomobilde kokain çeken AKP Genel Başkan Yardımcısı ve İzmir Milletvekili Hamza Dağ’ın danışmanı Kürşat Ayvatoğlu’nun görüntülerine ilişkin konuşan AKP rejiminin baş trollerinden Tuğrul Selmanoğlu, ‘‘İşin kötü tarafı bizde böyle çok adam var.’’ dedi.

Yerel seçim sürecinde AKP’nin birçok belediyeyi kaybetmesi üzerine vatandaşlara ”Patates soğana vatanımızı sattınız” dedikten sonra milyonluk lüks araba satın alan AKP’li troll Selmanoğlu Twitter hesabından paylaştığı videoda kokain çeken AKP’li Ayvatoğlu’na tepki gösterdi. AKP’de Ayvatoğlu gibi birçok kişinin bulunduğunu itiraf eden Selmaoğlu, “Ayvatoğlu meselesi can sıkıcı. İşin kötü tarafı bizde böyle çok adam var.” dedi.

SELMANOĞLU DA LÜKS OTOMOBİL TUTKUNU

Arabasından çektiği videolarda muhalifleri eleştiren lüks otomobil aldığını sosyal medyadan böyle duyurmuştu:

Selmanoğlu ise eleştirilere “Ben helal paramla alnımın teriyle aldığım bu arabanın resmini paylaşmazdım. Ama Belediyelerden para alıyorsunuz, belediyeleri kaybettiniz şimdi ne yapacaksınız diye zırvalayanlara cevap olsun diye paylaştım. Kibirden, gösterişten Allaha sığınırım. Rabbim olmayanlara da versin” ifadeleriyle cevap vermişti.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin