AKP’li Ebru Polat elektrik ve doğalgaz faturalarına isyan etti

AKP’ye desteğiyle bilinen şarkıcı Ebru Polat yeni taşındığı villasına gelen elektrik ve doğalgaz faturalarına isyan etti.

Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Ebru Polat, villasına gelen elektrik ve doğal gaz faturalarına “Ev mi fabrika mı belli değil” diyerek veryansın etti.

FATURALARA İSYAN ETTİ

Kendi kozmetik markasını da çıkararak adından sürekli söz ettiren Ebru Polat, ailesiyle yeni bir villaya taşındı. Bugün evine 1259 TL elektrik faturası geldiğini gören şarkıcı, “Ev mi fabrika mı belli değil” dedi.

Ardından gelen 1.442 TL’lik doğal gaz faturasını öğrenin iyice sinirlenen Polat, “İyi de daha doğal gaz kullanmadık ki. Havalar sıcaktı zaten.” diyerek tepki gösterdi.

AKP’Lİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’LA YAN YANA OLMAK İSTİYORDU

AKP ve Erdoğan’a desteğiyle bilinen Ebru Polat sık sık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirenlere tepki gösteriyordu.

AKP’Lİ CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN’LA YAN YANA OLMAK İSTİYORDU

Polat sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı ile Afrin’e gidememekten yakınıyordu. Polat’ın paylaşımına Demet Akalın’da destek vermişti.

2 YORUMLAR

  1. Sayın editör,

    haber bana bu şahsiyet hakkında “kim ki bu?” dedirtti. İlk defa duydum. Ve sonrasında açıkcası bu haberi yapmasanız iyi olurdu diye düşündüm.

    İyi çalışmalar.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin