AKP’li belediye başkanı Erdoğan’ı eleştirenleri işten atmakla tehdit etti

Koronavirüs salgını sürecinde işçi çıkarma yasağına rağmen sözleşmeli personelin işine son veren AKP’li Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, belediye işçilerini AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirmeleri halinde işten çıkartmakla tehdit etti.

Ankara’nın AKP’li Kahramankazan Belediye Başkanı Serhat Oğuz, belediye işçilerine işten çıkarma tehdidinde bulundu. Belediye işçilerinin bulunduğu salonda konuşma yapan Oğuz, belediye işçilerinin AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı eleştirmesi halinde işten çıkartılacağını belirtti.

Oğuz’un konuşması şöyle:

“Ağzımızdan çıkan lafa sahip olmazsak, hakim olmazsak, kime ve neye hizmet ettiğimizi hesaplayamazsak, hangi kuruma ve hangi devlete ait olduğumuzu bilemezsek, ait olduğunuz yere gidersiniz. Onun için de üzülmenizi istemem. Bu uyarılarımı ve ikazlarımı dikkate alın ki üzülmeyesiniz. Kendini buraya ait hissetmeyen arkadaşım ait olduğu yere gitsin. Belediyenin bütün ekonomik imkanlarını zorlayacağız, bütçeye ekstra yük gelecek onu karşılayacağız. Bunun karşısında da çıkacak kendini bilmez birisi ağzını ayıra ayıra bu ülkenin cumhurbaşkanını eleştirecek, ağzını ayıra ayıra bu belediyenin başkanını eleştirecek. Yarın başına taş düştüğü zaman ‘niye düştü’ diye sorma, bundan dolayı düştü”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin