AKP’li başkan vatandaşa böyle hitap ediyormuş: Lan kitapsız!

AKP’li belediye başkanının kendisine soru soran bir vatandaşa, “lan kitapsız” diye hitap ettiğini anlattığı görüntüler büyük tepki çekti. Develi Belediyesi’nin mevcut belediye başkanı Mehmet Cabbar, 31 Mart Yerel Seçimleri için partisi AKP’den yeniden aday gösterildi. Cabbar’ın, bir vatandaşa ‘lan kitapsız’ dediğini anlattığı görüntüler sosyal medyada büyük tepki çekti.

Mehmet Cabbar konuşması sırasında şunları söyledi: “Kamu yatırımlarına uğraştım arkadaşlar. Göreve geldiğim zaman ilk yaptığım şey araç muayene istasyonlarıdır. Geçenlerde bir tanesi diyor ki ‘ya başkanım sen mi yaptın’ diyor. Dedim ‘lan kitapsız’, ben yaptırmadım ama 15 defa Ulaştırma Bakanlığı’na gittiğimi söyledim.”

1 YORUM

  1. Türkiye de ‘kitapsız’ gibi hakaretlerin yaygın olduğu bilinen bir gerçek. Bu tür şeyleri haberlestirerek havuz gazetesi seviyesine inmemek lazım diye düşünüyorum. Yaşadıklarımızdan ders alıp, düşmana zarar verelim de nasıl olursa olsun mantalitesinden çıkıp, seviyeli gazetecilik ilkelerini benimsemeliyiz. Çalışmalarınız teşekkür ediyorum. Allah yardımcınız olsun…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin