Akın İpek: Mallarına el koymak için 75 yaşındaki annemi ‘terörist’ ilan ettiler

Bütün mal varlığı hukuksuzca gasp edilen iş adamı Akın İpek, tepkisini sosyal medya üzerinden yayınladığı kısa bir video kaydıyla gösterdi. Annesi Melek İpek’in mallarına el koymak için 75 yaşında terörist yapıldığını anlatan Akın İpek, kardeşi Tekin İpek’in de 6 yıldır hakkında hiç bir somut delil olmaksızın cezaevinde tutulduğunu belirtti.

Akın İpek, “Ya insan falan değiller kardeşim. Ya 75 yaşında bir kadını (annesi Melek İpek) parasını alacağım diye, hissesine el koyacağım diye terörist ilan ettiler ya. Tekin (İpek)! Ya hayatında hiçbir cemaatin yanından geçmemiş birisi, çocuk 6 yıldır hapiste. Ne suçu var kardeşim? Bir tanesi alıp dosyasına bakmıyor ya! Talimat gelmiş, talimat böyle, buraya dokunamayız (diyorlar). Dosyayı okutamadık savcılara kardeşim. Hakimlere dosyayı okutamadık.” ifadeleri kullandı.

Akın İpek, konuyla ilgili yaptığı paylaşımda ise şunları yazdı: “Nasıl bir çete??? 75 yaşında, hayatı Allah C.C. Rızası için ayırım yapmadan insanlara yardım ile geçmiş bir hanımın evine dahi çöktüler, bırak altın medenini, oteli, bilmem neyi… Kadıncağızın hakkında yalancı şahit dahi yok. İsim isim belli bu şerefsiz, ahlaksız çete üyeleri.”

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin