Ahmet Maranki silahla tehdit etti: “Umudumuz 25 Haziran olmadı Belgrad Ormanı’na gömdüklerimizi çıkarırız”

Bitkisel tedavi yöntemleriyle tanınan Ahmet Maranki, Akit TV’nin canlı yayınlanan ‘Bilgi Savaşları’ programında 24 Haziran seçimleriyle ilgili tehdit açıklaması yaptı.

Seçimlerden bir gün sonrasını işaret eden Maranki, “Bu spekülasyonlar tamamen sunidir. Biz onun için her doğruyu her yerde söylemeyeceğiz. Kan ağlıyor içimiz. Ama bizim şayet aksi olursa gidecek hiçbir yerimiz yok.Benim umudum kaf dağının arkasında 25 Haziran’da” dedi.

Seçimleri iktidar kazanamaması halinde ise Maranki şöyle devam etti:  “Olmadı artık Belgrad Ormanı’nda bir ağacın altında talim şeyimizi oraya gömdük. Çıkaracağız sokağa artık ‘Bismillahirrahmanirrahim’ deyip…”

Programın sunucununun “O kadar da değil de…” diye itiraz etmesi üzerine Ahmet Maranki, “Ama şimdi adam sana topla saldırıyor, senin tüfeğinle saldırıyor. Tankınla atıyor kardeşim. Gerektiğinde bu millet ona hazır…” diyerek açıklamalarını sürdürdü.

Maranki’nin sözleri şöyle;

3 YORUMLAR

  1. İnsanlar bu adamı tıpçı sanır. Oysa adam tütün ekspertliği lisansı ve işletme doktorası yapmış. Para ile çalışmalarını değerlendiren ve ünvan veren yurtdışındaki özel bir kurumdan da profluk almış. Yani profluğu bile sahte. Kanuni boşluklarla insanları kaldırıp güya şifalı bitkiler edebiyatı yapıyor. Akit de güya uzman biri gibi bunu konuşturuyor…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin