15 Temmuz’daki işkencenin merkezindeki emniyet müdürü trafik kazasında öldü

15 Temmuz sonrası Kütahya’daki birçok işkence ve kötü muamelenin sorumlusu olduğu belirtilen eski İl Emniyet Müdürü Hasan Çevik trafik kazasında öldü. Çevik, 15 Temmuz öncesi birçok fişlemeyi de gerçekleştirmişti. Eskişehir’de gerçekleşen kazada yanındaki 18 yaşındaki oğlu ile birlikte araba kullan Çevik, tırın altında kaldı.

Eskişehir-Ankara karayolu 16’ncı kilometrede Cengiz Alav idaresindeki 06 DS 5256 plakalı tır kavşaktan dönüş yapmak üzereyken, emekli Birinci Sınıf Emniyet Müdürü Hasan Çevik yönetimindeki 06 CKP 294 plakalı otomobille çarpıştı. Çarpışma sonucu Hasan Çevik ile otomobilin içerisinde bulunan oğlu Ahmet Buğra Çevik hayatını kaybetti. Tırın sürücüsü ise gözaltına alındı.

Çevik ve oğlunun cansız bedenleri olay yeri incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Tıp Fakültesi Hastanesi morguna kaldırıldı. Öte yandan Eskişehir İl Emniyet Müdürü Yaman Ağırlar, kaza alanında incelemelerde bulundu.

15 Temmuz sonrası televizyon programına katılan Hasan Çevik yaptığı fişlemeleri ifşa etmişti.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

8 YORUMLAR

 1. Şu an nasıl bir sualden geçiyordur diye düşününce içim ürperdi, gözüm yaşardı. Bir daha geri dönüşü yok…

  İnşallah en azından iman ile ölmüştür. Büyük pişmanlık ile ölmüştür. Hatta belki yaptıklarını düzelmek için yola çıkmıştır ve bir MIT suikastine kurban gitmiştir…

  • Insallah zebaniler kısasa kısas yapmaya başlamıştırlar, arkadaş bu nasıl bi naiflik? korkarım sizlerde ilerde bu rejim yerleşirse celladına aşık olan dünün mazlumu bugünün onlara Dersim zulmünü yaşatan rejimine ölesiye sahip çıkan aleviler gibi bu zalimlere güzellemeler düzeceksiniz!..
   Yok inşallah pişman olmuştur yok suikaste uğramıştır yok daha neler.
   Zalimin Allah belasını versin!..
   Elmalılı zalime bağıra bağıra okunabilir diyor
   NOKTA!….

 2. Bütün bir topluluğu karalayıp, çoluk-çocuk, genç-ihtiyar, nene, emzikli anne, 4. safha kanser kadın, öğrenci demeden fişle, açlığa, ölüme mahküm eden sisteme çanak tut, ateşine odun taşı; sonra cennetin göbeğine otağını kur — olur mu öyle?
  Hala hapishanelerde, zindanlarda, gurbetlerde, sokaklarda inleyen insanlar, analar, bebeklerin hali ne olacak?.

 3. Oldu ve gitti. Hesap kitap yok. Yaptığı yanına kâr kaldı. Gucunuz yetiyorsa zalimlere cezasini bu dünyada yasarken verin. Allahindan bulmuyorlar malesef. Allah ne bu dunyaya karisiyor ne de ote dunyaya, çünkü yok. Varsa da sefil insanlarla ne diye muhatap olsun. Siz oturup solucanlarla konusuyor musunuz?

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin