‘Senatör’ Sofuoğlu’ndan sanatçılara: Erdoğan sayesinde ünlü nankörlersiniz

‘Emir erlerim’ mesajıyla yaptığı paylaşım ve ‘Senatör’ yazılı kartviziti ile tepki çeken AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu, Ekrem İmamoğlu’na destek veren sanatçıları hedef gösterdi.

Instagram hesabından yaptığı açıklamada sanatçıların Cumhurbaşkanı Erdoğan sayesinde milyoner olduğunu ve lüks hayat yaşadığını savunan Sofuoğlu, “milyonlarca seveni olan yediği kabı pisleyen ünlü nankörlersiniz” ifadesini kullandı.

YSK’nın, CHP adayı Ekrem İmamoğlu’nun kazandığı İstanbul seçimini iptal etmesinin ardından birçok sanatçı “Her şey çok güzel olacak” sloganı İmamoğlu’na desteğini açıklamıştı.

AKP Sakarya Milletvekili Kenan Sofuoğlu’nun paylaşımı şu şekilde:

“Yazıklar olsun nankörler! Bu ülkeyi yaklaşık yirmi yıldır yöneten Recep Tayyip Erdoğan sayesinde her biriniz milyonersiniz, lüks hayatınız, milyonlarca takipçiniz var .İstanbul’a yapılan hizmetleri bizlerden çok sizler kullaniyorsunuz. Ekrem İmamoğlu’na sözüm yok ama ‘Fırsatı yakaladık hadi Ak Parti’yi ve Recep Tayyip Erdoğan’ı indirelim’ diye birlik olan milyonlarca seveni olan yediği kabı pisleyen ünlü nankörlersiniz. Diyeceksiniz ki; ‘Sen kimsin?’ Motorcunun biriyim ama nankör değilim. Ülkesine sınıf atlatan liderine sadık bir vatandaşım. (Bu arada siyasetçi falan değilim)”

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin