AnaSayfa»Manşet»Metin Külünk bir yazı, bir röportajla Hizmet’e yeni komplonun ipuçlarını verdi: Sıra dışı suikastlar!

Metin Külünk bir yazı, bir röportajla Hizmet’e yeni komplonun ipuçlarını verdi: Sıra dışı suikastlar!

Pinterest Google+

AKP genel başkanı ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın dün Isparta’da “Bu yolda yeni 15 Temmuz’lara var mıyız?” diye sormasından sonra, Erdoğan’a en yakın isimlerden AKP Milletvekili Metin Külünk’ten ilginç açıklamalar yaptı. Külünk dünkü köşe yazısında “Çok enteresan günler, çok enteresan aylar ve çok enteresan yıllar yaşadık. Sanırım aynı niteliğe sahip günler, aylar ve hatta yıllar yaşamaya da devam edeceğiz. Sıra dışı gelişmeler bizi bekliyor.” dedi.

Külünk bugün ise bir ajansa verdiği röportajda yeni kaos planlarını açık eden açıklamalar yaptı. Hizmet Haraketi’ni hedefe koyan Külünk, “Yeni bir kalkışma içerisine girebilirler” iddiasında bulundu.

Külünk, son günlerde  “Suikastler yapıp suçu Hizmet’e atacaklar” iddialarını doğrular şekilde bazı ifadeler kullandı. Sözde örgütün hiç bilinmeyen özel yetiştirilmiş elemanlarının halen kendini gizlediklerini öne süren Külünk,  “Daha henüz bu örgütün özel yetiştirilmiş, Karlov suikastındaki tetikçileri ortaya çıkmadı. Haşhaşi elemanları henüz sahneye çıkmadı. Bu örgütün Melikşah’ın yastığının altına kılıç koyan adamları ortaya çıkmadı. Karlov suikastındaki gibi tanınma kabiliyeti çok düşük olan elemanları ortaya çıkmadı. Neyi bekliyorlar? Bence önümüzdeki zaman dilimleri içerisinde bizi zora sokacak adımlar atmaya hazırlanıyorlar” diye konuştu.

Külünk, Hatay’a dikkat çekerek, Alevi-Sünni çatışması hedeflendiğini ileri sürdü.

FETHULLAH GÜLEN, HİZMET’E YENİ KOMPLO PLANINI AÇIKLADI [VİDEO]

önceki yazı

Carlos Latuff çizdi: Erdoğan, Coca Cola’nın Türkiye’de yeni bir reklam yüzü

Sonraki yazı

Erdoğan'ın cehennem odaları: 15 Temmuz'un yıl dönümünde sabaha kadar kaloriferleri yakmışlar

1 Yorum

  1. bilal hakkıoğlu
    13 Ağustos 2017 at 17:23 — Cevapla

    Bu soykirim işinde gozu donmus iktidar ve avaneleri, kendilerinin degirmenine su tasiyan yemlenmis satiliklari birbir ortadan kaldirip mumkun oldugunca iz birakmama ve bunlari kontrol sorunu yasama riskini ortadan kaldiracaklarini dusunuyorlar.netice olarak ta kitlesel kırımda esas hedef hizmet hareketine atılı suçla sürüyü biraz daha oyalacaklarını planlıyorlar.

Değerli Okurumuz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir