Yavuz Bahadıroğlu’nun fatura oyunu sosyal medyada bozuldu!

Yandaş Yeni Akit yazarı Yavuz Bahadıroğlu, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nu karalamak için büyük bir skandala imza attı. Gerçek adı Niyazi Birinci olan Yeni Akit yazarı Yavuz Bahadıroğlu’nun su faturasının fiyaskosu ortaya çıktı.

Yavuz Bahadıroğlu sosyal medya hesabı Twitter’dan 743 TL’lik su faturasını paylaştı. Bahadıroğlu İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’na fatura nedeniyle tepki göstererek “36 günlük su faturamı takdimimdir. İstanbulu Ekrem beye verenlerden hanginiz ödemek istersiniz” ifadelerini kullandı.

“HASBAHÇENİ SULAMA O KADAR”

Bahadıroğlu’nun su faturasını inceleyen gazeteci Ozan Gündoğdu, 36 günlük su faturasında 118 metreküp su tüketildiği yani günde ortalama 3 tondan fazla su harcandığını yazdı.

Ozan Gündoğdu, “Yeni Akit yazarı 743 liralık su faturasını paylaşmış. Kendisi 36 günde 118 metreküp (yaklaşık 113 ton), günde ortalama 3 tondan fazla (164 damacana dolusu) su tüketmiş. Bu müsrifliğin cezai yaptırımı olmalı.” diye belirtti.

SOSYAL MEDYADA GÜNDEM OLDU

Bahadıroğlu’nun su faturası paylaşımının ardından, sosyal medya hesabından bazı görüntüler ortaya çıktı.

Twitter’da paylaşılan görüntülerde, Bahadıroğlu’nun geniş bir bahçesinin olduğu görülürken kullanıcılar tarafından “Hasbahçeni sulama o zaman daha az gelir” yorumları yapıldı.

2 YORUMLAR

  1. Niyazi Birinci (Yavuz Bahadıroğlu), gençlik dönemimizin kahramanlarından biridir. Şimdi de doğru bildiklerini söylemeye devam ediyor. 75 yaşında bir delikanlı o. İnşallah yarın yazacağı, söyleyeceği şeylerde bugünden daha isabetli olur ve bizleri yine sevindirir.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin