Yandaş Hakan Ural koronavirüsün çaresini buldu! ‘Bill Gates’i tutuklayın’

AKP rejimine yakın oyuncu Hakan Ural, koronavirüs salgınının dünyaca ünlü milyarder Microsoft şirketinin kurucularından Bill Gates’in tutuklanmasıyla sona ereceğini ileri sürdü.

Kanal D’de yayınlanan ‘Neler Oluyor Hayatta’ programının sunucusu Hakan Ural’dan yine dikkat çeken bir açıklama geldi. Geçtiğimiz günlerde sağlık çalışanlarıyla ilgili söylediği sözler yüzünden tepki toplayan Hakan Ural, bu kez de koronavirüs salgınının sona erdirilmesi için bir çözüm önerisi geliştirdi.

Yaklaşık bir ay önce Kovid-19 testi pozitif çıkan ve hastanede gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuşan Ural, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, “Koronavirüse çözüm önerim: Bill Gates’i acil neredeyse bulup tutuklayın. Kapatın. Sağlam bir pazarlık yapıp askeri müşterekte ne istiyorsa anlaşın bitsin bu çile usandık, bıktık” dedi.

‘CUMHURBAŞKANIMI ÇOK SEVİYORUM’

AKP rejimine yakınlığıyla bilinen ve sunuculuk dışında müteahhitlik de yapan Hakan Ural ”Ben Cumhurbaşkanımızı çok sevdiğim ve bunu da açıkça dile getirdiğim için hedef gösteriliyorum. Ülkemize çok büyük katkısı olmuş bir lider. Şimdi yapılan icraatlarını söylemeyelim mi? Bundan dolayı linç edileceksem de edileyim. Kimse beni susturamaz. Hastanede yatarken, Erdoğan ile fotoğrafımı koyup hakaret edenler oldu. Hastanede canımla mücadele ederken de bu yapılmaz ama yaptılar. Ölmüş anneme kadar küfrediyorlar. Bana saldıranlar aslında halka saldırıyor. Çünkü ben halkımın düşüncelerini yansıtıyorum. Beni kıymetli kılan halktır.” ifadelerini kullanmıştı.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin