Yandaş Cem Küçük telaşlandı: ‘Seçimler olup bitince hesap soracaklar’

Seçimlerden sonra muhalefetin hesap soracağı belirten yandaş Türkiye yazarı Cem Küçük, muhalefetin derdinin helalleşme değil intikam olduğunu ileri sürdü.

Yargıtay’ın CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu hakkındaki cezaları onamasının ardından muhalefetin kenetlenmesi karşısında telaşlanan Cem Küçük, bugün kaleme aldığı yazısında muhaliflerin derdinin helalleşme değil intikam olduğunu iddia etti.

Küçük, “Seçimlere 1 yıl var. Seçimler olup bitince hesap soracaklar. Yok diyorlar ama istedikleri bu. Dün Canan Kaftancıoğlu’nun cezası Yargıtay’da onandı. Muhalif isimler neler yazmış bir bakın. Hatta o isimler son bir haftada beğenmedikleri bir yazar Gezi’ye çağrıldı diye neler söyleyip yazdılar gördünüz. Bunların helalleşme çağrısına kanmayın. Tamamen aldatmaca!..” iddiasında bulundu.

Küçük, yazısında, “Hükûmeti tek adam ya da otoriterlikle suçlayanların hepsi darağaçlarını kurmuş bile. Kutuplaştırmadan şikâyet edenler kutuplaştırmanın âlâsını yapıyorlar. Hukuk geldiğinde göreceksiniz diyorlar. Şu lafı en çok F.TÖ’cüler kullanıyor: ‘Bir gün hukuk size de lazım olacak.’ Sürekli bir korkutma ve intikam isteği var. Tabii kimi neyle suçlayacaklar belli değil” ifadesini kullandı.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin