Uyuşturucu satıcısını döverek karakola götüren kişi gözaltına alındı

İstanbul’da bir genç kızın cep telefonuna gelen “ne kadar uyuşturucu hap istiyorsun” mesajına “10 hap” cevabını verdikten sonra buluştuğu uyuşturucu satıcısını döverek karakola götüren kişi gözaltına alındı.

Uyuşturucu satıcısını dövdüğü için gözaltına alınan O.İ.’nin genç kızın babası değil sevgilisi olduğu ortaya çıkarken hakkında “kasten yaralama” suçundan işlem yapıldı. O.İ’nin döverek karakola götürdüğü F.Y. de “uyuşturucu madde ticareti” suçundan gözaltına alınarak adliyeye sevk edildi.

İstanbul Emniyeti Müdürlüğü’nden verilen bilgiye göre, olay dün İstanbul’da, öğle saatlerinde Avcılar Merkez Mahallesi’nde yaşandı.  ANKA’da yer alan habere göre, E.G.C adlı kız arkadaşının cep telefonuna gelen mesajları gören O.İ., “ne kadar uyuşturucu hap istiyorsun” sorusuna “10 hap” karşılığını verdi.

Bu mesajlaşmanın ardından O.İ., uyuşturucu madde satmaya çalışan 21 yaşındaki F.Y.’yi buluşmak üzere Avcılar’a çağırdı. Kısa süre sonra uyuşturucu satıcısı F.Y. ile E.G.C. adlı genç, kızın babası olduğunu söyleyen O.İ. buluştu. O.İ., tartıştığı F.Y.’yi döverek karakola götürdü ve polise teslim etti.

“Torbacı” diye tabir edilen uyuşturucu satıcısı F.Y. ise karakolda kendisini darbeden O.İ’den şikayetçi oldu. Gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen O.İ.’nin söz konusu kızın babası değil sevgilisi olduğu anlaşıldı. Mahkeme, ifadesinin ardından O.İ.’yi adli kontrol kararıyla serbest bıraktı.

F.Y. ise “uyuşturucu madde ticareti” suçundan adli makamlara sevk edildi.

Türkiye'de bu haberi engelsiz paylaşmak için aşağıdaki linki kopyalayınız👇

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin