Ümit Horzum’un Kanser hastası annesi: Artık dayanacak gücüm kalmadı, yavrumu salıverin

Başkent Ankara’da 131 gün önce kaçırılan Ümit Horzum’un kanser hastası annesi, vicdan sahibi olan yetkilere seslendiğini belirterek, “Benim çocuğumu salıverin artık. Dayanacak gücüm kalmadı.” dedi.

Ankara’nın göbeğinde 131 gün önce kaçırılan Ümit Horzum’dan hala haber yok. En son arabası tekerleği patlak bir şekilde bulunan Horzum’un ailesinin endişeli bekleyişi devam ediyor.

Horzum’un eşi bugün twitter hesabından yeni bir paylaşımda bulundu. Paylaşımda, “Oğlum: “Babama Davet Videosu çektik anne. Eminim hemen gelecektir babam” Kızım: ” Bu kez ağlamamak için dayandım Anne “… Ama bu kez de ben dayanamadım işte… Bunların hesabını verecek kimse var mı? Ya da Eşimin nerede olduğunu söyleyecek kimse? 131 GÜN” ifadelerini kullandı.

Paylaşımda ayrıca Ümit Horzum’un oğlu ve kızının babaannelerinin ziyaretinde çekilmiş bir video yer alıyor.

Videoda Horzum’un oğlu, “Baba seni çok özledim artık gel” derken kızı ise, ‘Babaannemi ziyarete geldik babacığım ama sensiz olmuyor. Lütfen artık geri dön” diyor.

Kanser hastası annesi ise, “Vicdan sahibi olan yetkililere sesleniyorum. Benim çocuğumu salıverin artık. Dayanacak gücüm kalmadı. Ben kanser hastası bir insanım. Ne olursunuz yalvarıyorum. Çocuğumun sesini duymayı nasip edin. Yeter artık dayanacak gücüm kalmadı” diye yetkililere oğlu Ümit Horzum’un bulunması ya da salıverilmesini istedi.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin