Televizyonda Cemaat üyelerine soykırım çağrısı: “Ailelerini de öldürelim; intihar görünümünde toplu katliamlar yapılsın…”

Türkiye’de OHAL dönemiminde 60 üzerinde kişi gözaltında ve cezaevlerinde şüpheli bir şekilde ölürken 10’un üzerinde kişi kaçırıldı. Cezaevlerinde 17 bin kadın ve 700’ün üzerinde bebek bulunuyor. Kötü muamele ve işkence uluslararası raporlara yansırken AKP yandaşı gazeteciler Cem Küçük ve Fuat Uğur yapılanların yetersiz olduğunu söyledi. Yandaş gazetecilere göre, konuşmayacak ve işbirliği yapmayacak kişilerin aileleri öldürülmeli, bu kişiler havluyla boğulmalı, şüpheli ölümlerle ortadan kaldırılmalı.

TGRT Haber’deki Medya Kritik programını sunan Uğur ve Küçük, savcıların bu süreçteki tutumlarını eleştirerek sözde F…’cülere daha sert işkence yöntemlerinin uygulanmasını istedi. Cem Küçük, ” 17/25 oldu diyelim, İsrail’e yaptılar, olabilir. Dünyanın her yerinde her gün 15-20 toplu ölüm duyardık, trafik kazası, intihar etti, toplu intihar etti, uyuşturucuyu fazla basmış, aşırı alkolden gitti, dayanamadı köprüden atladı. Bir sürü gerekçe bulurlar.”

Küçük şöyle devam etti: “Burada da şimdi bunlara acıma. Bütün yöntemleri düşünmelisin. Ya elimizde çok kritik üç-dört tane ‘F…’cü var. Ali Fuat Yılmazer, Mehmet Partigöç, Alaaddin Kaya. Ya şu adamları bir konuştursanıza. Bunlar bir sürü şey biliyor. Bizim savcı şöyle: Oturuyor, ‘Fuatçığım hoş geldin. Adın, soyadın…’ diyor. ‘Nerede görev yaptın, bu işi sen mi yaptın?’ Böyle diyor mesela. Kardeşim başka türlü de konuşturma teknikleri var. Sallandır ayağından camdan aşağıya. Bak sana bir tane MOSSAD tekniği anlatayım, Gideon’un Casusları kitabında vardı. Ajan yapmak istiyor mesela Filistinlilerden birisini veya Ürdünlü veya Mısırlı olmuyor mesela, ajan olmuyor, adam kabul etmiyor. Gidiyor ailesinden birini tak diye öldürüyor. Gene yapmıyor, gene öldürüyor. Ondan sonra mecburen… Kaç tane böyle ajanı var. Adam canı pahasına… Havlu tekniği var biliyorsun. Yüze havluyu atıyor yukarıdan aşağıya suyu döküyor. Bu arada boğuyor. Ya bir sürü şey denersin…”

İşkence ve kötü muamelenin her türlüsünün düşünülmesi gerektiğini anlatan Küçük, “Bunlara acımayacaksın.” dedi.

Fuat Uğur ise “daha ne bekleniyor?” diyerek soykırım çağrısı yaptı. İşte o video;

2 YORUMLAR

  1. Allahım bunlara yaşattıklaŕı yaşamada bunların canlarını ne olur alma. Bunları hem dünyada hem ahirette zelil et. Bunlarmı müslüman? Ya Rab islamı temsil edenlere bak. Kafirden bile beter?

  2. Allahım lütfen bunların bütün cezasını ahirete bırak. Zalimliklerini ve hatalarını telafi etme şansları bile kalmasın ve hakettikleri yere böğüre böğüre gitsinler inş.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin