Suavi, Hakan için gözyaşlarını tutamadı: ‘Yalvarıyorum daha ne yapayım; bana değil annesine ihtiyacı var’

Anne babası tutuklu olan lösemi hastası 12 yaşındaki Hakan’ın durumu her geçen gün ağırlaşırken annesine kavuşma isteği bir türlü gerçekleştirilmiyor. Doktorlara göre Hakan’ın kurtulma şansı var ancak bunun için annesinin tedavi sırasında yanında olması önemli.

Sanatçı Suavi Justice TV YouTube kanalında katıldığı programda bu durumu gündeme getirirken gözyaşlarına hakim olamadı.

‘Hakan beni değil annesini istiyor’

“Hakan sizin de çocuğunuz olabilirdi.” diyen Suavi şunları söyledi:

“Rica ediyorum ben şimdi Hakan’a çözüm olsam, yemin ediyorum şimdi uçağa atlayıp Hakan’ın yanındaki ranzaya oturup onunla son dakikaya kadar omuz omuza kalmazsam Suavi değilim. Ama Hakan beni talep etmiyor ki annesini istiyor. Bir çözüm bulun Hakan’ın annesini oraya koyun. Annenin başına jandarma mı koyacaksınız, kelepçe mi takacaksınız, ayağına elektronik kelepçe mi takacaksınız. Ama ne yapacaksanız yapın”

‘Diren be Hakan’

“12 yaşındaki bir çocuğa diren demek bana utanç veriyor ama diren be Hakan. Direnmek yaşamaktır. Ricamın dikkate alınmasını istiyorum. Yalvarıyorum daha ne yapayım.”

Diğer yandan aile, Hakan’a hastalık teşhisinin konulduğu ocak ayından bu yana en azından annesi Sabriye Dağdeviren’in tahliye edilmesi için başvurdu ancak bugüne kadar sonuç alamadı. Çok duygusal bir çocuk olduğu belirtilen Hakan’ın sürekli annesini istediği, babaanne ve dedenin çaresiz kaldığı belirtiliyor.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin