‘Söz’ü geleceğe taşıyoruz: 7/24 Kitap yayında

Tr724, ağustos ayında üçüncü yaşını doldurmaya hazırlanırken, ‘Söz’ün hala bitmediği iddiasıyla söz ve sözcükleri kalıcı hale getiriyor. Yazarlarımızın, Tr724.com’un yanı sıra 730. sayıya ulaşan Tr724 eGazete’de kaleme aldığı birbirinden değerli makaleleri kitaba dönüştü.

Yavuz Altun, Bülent Keneş ve Veysel Ayhan’ın kaleme aldığı yazılar elektronik kitap haline getirildi. Eserler, iBooks, KOBO, Smashword gibi bir çok tanınmış ve güvenilir e-kitap satış platformlarında satışa sunuldu. Diğer yazarlarımızın makalelerini derleme çalışmaları ise devam ediyor. Daha çok okura ulaşmak ve tarihe not bırakmak amaçlı proje kapsamında her kitabın bedeli sadece 2,99 dolar olarak belirlendi. Peki Yersiz Yurtsuz Yazılar, Türk Sağı’nın Hikayesi, İslamofaşizmin Pençesinde, Beşinci Mevsim, Barbarların Son Seferi, Altıncı Mevsim’i ve dahasını nereden ve nasıl satınalabileceksiniz?

7/24 Kaitap’a iBooks’tan ulaşabilirsiniz. Apple’ın e-kitap satış platformu iBooks sadece iOS cihazlarda kullanılabiliyor.

Bir diğer platform Smashword. Bağımsız bir e-kitap satış platformu olan Smashword, kullandığınız cihaza göre kitapları size farklı formatlarda satınalma imkanı sunuyor. Smashword, Android cihazları da destekliyor. (Smashword’de 724Kitap’a ulaşmak için tıklayınız)

Türkçe elektronik kitapların ağırlıklı olarak bulunduğu KOBO, 7/24 Kitap’a da evsahipliği yapıyor. Amazon Kindle’a rakip olarak çıkan KOBO’nun kendine has bir okuyucu kitlesi var. Bu platformu, hem Android hem de iOS cihazlar destekliyor. KOBO aynı zamanda D&R ve İdefix gibi Türkçe kitap satış platformlarıyla işbirliği içinde.

Kitap adı Yazar iBooks KOBO Smashword
Beşinci Mevsim Veysel Ayhan Satın al Satın al Satın al
Altıncı Mevsim Veysel Ayhan Satın al Satın al Satın al
Barbarların Son Seferi Veysel Ayhan Satın al Satın al Satın al
İslamofaşizmin Pençesinde Bülent Keneş Satın al Satın al Satın al
Yersiz Yurtsuz Yazılar Bülent Keneş Satın al Satın al Satın al
Türk Sağı’nın Hikayesi Yavuz Altun Satın al Satın al Satın al

 

 

2 YORUMLAR

  1. Hele şükür yaw, canım çıktı valla yazıları kopyalayıp e-kitap haline getiricem diye..
    Şaka değil gerçekten yaptım.. Hem de tüm yazarları..
    Evet artık kitaplar yazılması ve kitapla anlatılması şart olmuştu, umarım hayırlara vesile olur..
    En kısa zamanda diğer yazarlardan da bekliyoruz..
    Ben can-u gönülden destekliyorum ve ilk kitabımı hemen satın alıyorum.. Teşekkürler tr724.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin