Sosyoloji profesöründen Hayko Bağdat’a: “Yiyorsa yargıla da görelim kılıç artığı”

Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi (BAİBU) Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yahya Mustafa Keskin, gazeteci Hayko Bağdat için ‘Kılıç artığı’ dedi.

Gazeteci-yazar Hayko Bağdat, 6 Aralık’ta Süleyman Soylu hakkında yazdığı yazı nedeniyle sosyal medyada tehditler aldığını duyurdu. Bağdat tehditlerle ilgili sosyal medyada bir paylaşımda bulunarak “Bugün Süleyman Soylu’nun yargılanması gerektiğini yazdığım için çok küfür/tehdit geldi. Bütün bunlar tekrar düşünmeme yol açtı. Demek isterim ki Mehmet Ağar, hatta Meral Akşener nitelikli cinayetler işleyecek kadar profesyoneldi. Soylu hem zavallı hem de yargılanacak” ifadelerini kullandı.

Bağdat’ın bu paylaşımına yanıt veren Bolu Abant İzzet Baysal Üniversitesi Sosyoloji Bölüm Başkanı Prof. Dr. Yahya Mustafa Keskin, “Yiyorsa yargıla da görelim kılıç artığı” dedi.

1 YORUM

  1. Konusmalarindan kimin artik oldugu belli oluyor . Utanmaz profesore bak bir de hoca kimligi tasiyor saygisiz adam. Boyle bir adam bizi Turk milletini temsil edemez. Ermenilerin 1071 de dedelerimizle omuz omuza carpistigini bilmedigimizi saniyor. Ermeniler hak ederek Turklerle beraber yasama hakkini kazanmislardir aralarinda anlasma vardir ve osmanli atalarina saygidan bu anlasmayi harfiyen uymustur. ermenilere kilic artigi denemez dense dense kilic arkadasi denir.

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin