Şenlikoğlu: ‘Önümüzdeki seçimi kazanırsak Türkiye aya çıkacak, çıkmazsa adımı değiştireceğim’

Türkiye’nin insansız uçak yaptığını iddia eden İlahiyatçı yazar Emine Şenlikoğlu, AKP’nin önümüzdeki yapılan seçimi kazanması halinde Türkiye’nin aya çıkacağını, çıkmazsa adını değiştireceğini söyledi.

Konya Büyükşehir Belediyesi’nin Selçuklu Kongre Merkezi’nde düzenlediği ‘Konya Kitap Günleri’ne katılmak üzere Konya’ya gelen Emine Şenlikoğlu, KONTV ekranlarında yayınlanan Ayşegül Şencan’ın sunduğu ‘Neler Oluyor?’ programına konuk oldu.

‘‘ERDOĞAN SAYESİNDE MÜSLÜMANLAR RÜYA ALEMİNDE YAŞIYOR’’

Emine Şenlikoğlu şu ifadeleri kullandı:

‘‘Müslümanlar rüya gibi bir alemde yaşıyor Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti sayesinde. Bu kadar nankör olunur mu ya? İnsansız uçak yaptık. Siyaset yapmıyorum, gece gündüz çalışan hırsız iftirasına uğrayan insanlar var bugün Türkiye’yi idare eden. Ve sabırla mücadeleye devam ediyorlar. İnsaf ya. Eğer gelecek seçimi kazanalım biz aya çıkmazsak adımı değiştireceğim.’’

10 YORUMLAR

 1. Canım ablam, inşallah bu uykudan biran önce uyanır…
  Biri bu ablamıza, “Türkiye Cumhuriyeti tarihinde, herhangi bir cemaate iltisakı iddiasıyla valiliği, kaymakamlığı, hakimliği, savcılığı, müfettişliği, akademisyenliği, subaylığı, emniyet müdürlüğü, amirliği, komiserliği, polisliği, öğretmenliği, memurluğu elinden alınıp, gözaltına alınan ve hapsedilen insan sayısının en çok olduğu iktidar hangisi?” sorusunu sorabilir mi acaba?

  • Bunlar ne yiyip ne içiyorlar diye soracaktım birden aklıma düştü tabiiki haram yiyip zıkkım içiyorlar, yoksa bu kadar efsunlanma ancak esrarkeşleler olur başka bi izah bilen varmı?..

 2. Ne güzeldi eski günler…
  Başını örten, namaz kılan herbir insanı seviyordum, sevebiliyordum.::

  Birileri bize kıydı….

  Sevemiyorum artık.

  Babam bize haram helal demeden herkesten kısıp, koparıp getirdiği ile müreffeh bir hayat yaşıyoruz diye, babamı sevmelimiyim??!

  Ben bunu çok düşünmüşüm.

  Ben de bir baba olarak, elime bakanları mutlu edeyim derken ahiretimi berbat etmek isteyende hemen bu misal aklıma gelirdi.

  …..ama çaıışıyorlar ” ın yanında durmak, ne kadar Rıza ı ilahiye vesiledir, gerçekten bu önemlidir. Aya gitmek gaye olsaydı, tamam derdim. Ama gaye Allah rızası olmalı değil mi???

 3. Ben eskiden bunu ve bunun gibileri bir şey sanırdım.
  Yazık, yaşı dayanmış 70´e, başkaların acılarına, uğradığı zulme duyarlılık sıfır.
  Neden böyle oluyor? Muhtemelen tek taraflı bilgi ediniyor. Başkaların yaşadığı zulümleri bilmiyor.
  Veya biliyor, işine gelmediği için bilmemezlikten geliyor. Belki, büyük davalar uğruna bazı kesimlerin ezilmesi göze alınır diye düşünüyor.
  Bunu bir yere kadar anlarım. İnsanın hoşuna gitmeyen bilgileri dışlama gibi bir huyu vardır. Zira dünya görüşüne uymayan bilgilerle karşılaşmak rahatını kaçırır, huzursuz eder.
  Sıradan bir insanda bu durum o kadar sırıtmaz. Ama Emine Şenlikoğlu gibi birinde durum farklı. Tesettürü ile Müslüman kadın ahlakını yansıttığı düşünülen bir yazar profili ile karşı karşıyayız.
  Ve şimdi bu kadın geliyor Tayyip partizanlığı yapıyor.
  Tesettürün eskiden farklı, daha masum bir anlamı vardı. Bunlar tesettürü de kirletti.

 4. Valla kadın çook doğru söylüyorr.Bakın kadın, seçimi kazanamazsak adımı değiştiririm demiyor.uzaya gitmezsek diyor😂😂Yaniiii.
  Yanisi şu: kadın uzaya gitmeyi akp nin seçim kazanmasından daha mümkün görüyor…😂😂

 5. Bir deli-divane ornegi…”imkansiz” bir sarta binaeen boyle bir vaadde bulunmus. Isim degisikligi aya cikmaya; o da secimin kazanilmasina bagli…Uc tane imkansizlik silsilesi…

YORUM YAZIN

Lütfen yorumunuzu yazın
Lütfen isminizi girin